Demir Grup Sivasspor’dan Yukatel Denizlispor Hazırlıkları

Posted by

Yeni yılın ilk maçı Süper Lig’in 16. Haftasında 2 Ocak Cumartesi günü Demir Grup Sivasspor ve Yukatel Denizlispor arasında oynanacak. Taraflar karşılaşma için hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

Yeni Yılın İlk Günü Antrenman İle Geçti

Süper Lig’in 16. Haftasında 2 Ocak 2021 Cumartesi günü Demir Grup Sivasspor kendi sahasında Yukatel Denizlispor’u konuk edecek.

Demir Grup sivasspor yeni yılın son günü Aralık 31’de yaptığı antrenman ile mücadele hazırlıklarına devam etti. Kazanmak için iddialı olan Demir Grup Sivasspor rakibinin karşısına tam performans çıkmak için elinden geleni yapıyor.

Antrenman Demir Grup Sivasspor’un teknik direktörü Rıza Çalımbay’ın yönetiminde basına kapalı bir şekilde gerçekleştirildi.

Antrenman ısınma koşusu ile başladı. Daha sonrasında takım 3’lü gruplar halinde 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışmaları yaptı. Antrenmanın son bölümünde ise yarım sahada çift kale maç yapıldı ve şut çalışmaları ile antrenman sona erdi. 

Futbolcu Kerem Atakan Kesgin ise takımdan ayrı bir şekilde antrenmanda düz koşu çalışması yaptı. Kırmızılı beyazlı takım 1 Ocak Cuma günü 15.00’da yaptığı son antrenman sonrasında hazırlıklarını tamamladı ve kampa girdi.

Demir Grup Sivasspor ile  Yukatel Denizlispor karşılaşması 2 Ocak Cumartesi günü saat 13.30’da Demir Grup Sivasspor’un ev sahipliğinde Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak. Mücadeleyi yönetecek olan hakem ise Erkan Özdamar olacak.

Karşılaşmada yer alamayacak olan isimler ise;

Demir Grup Sivasspor; Hakan Arslan (kırmızı kart cezalı), Sergiy Rybalka (sakat)

Yukatel Denizlispor; Neven Subotic (sakat), Özgür Çek (sakat), Cenk Gönen (sakat), Sakıb Aytaç (sakat), Fede Varela (sakat)

Yukatel Denizlispor Tarafı

Yukatel Denizlispor’da karşılaşma için hazırlıklarını tamamladı. Haluk Ulusoy Tesisleri’nde teknik direktörleri Yalçın Koşukavak yönetiminde yapılan antrenmanda dinamik ısınma hareketleri ile başladı.

Daha sonra tam sahada çift kale taktik maçı ve şu çalışması yapıldı. Antrenmanda tedavileri devam eden Neven Subotic, Sakıb Aytaç, Özgür Çek ise fizyoterapistler eşliğinde antrenmanlarına devam etti. Cenk Gönen ise takımla birlikte çalışmalarına başladı.

Sivasspor’a konuk olacak olan Yukatel Denizlispor’un Sivas kafilesi ise; Costel Pantilimon, Hüseyin Altıntaş, Abdülkadir Sünger, Mustafa Yumlu, Fabiano Leismann, Muhammet Özkal, Tiago Lopes, Zakarya Bergdich, Özer Özdemir, Marvin Bakalorz, Radoslaw Murawski, Recep Niyaz, Alihan Kalkan, Mert Sarıkuş, Eren Kıryolcu, Angelo Sagal, Mathieu Dossevi, Hadi Sacko, Hugo Rodallega, Muris Mesanovic bu şekilde.