Giresunspor ile MKE Ankaragücü Yenişemedi

Posted by

Spor Toto Süper Lig’de 11’inci hafta karşılaşmalarında Giresunspor ile MKE Ankaragücü karşı karşıya geldi. 24 Ekim Pazartesi günü saat 20:00’da Çotanak Spor Kompleksi’nde oynanan Giresunspor ‘un ev sahibi olduğu mücadelede takımlar karşılıklı birer gol atsa da kazanan çıkmadı ve puanlar bölüşüldü.

Giresunspor – MKE Ankaragücü Maçı Kadroları

Kalede Kaptan Onurcan Piri, sağ bekte Hayrullah Bilazer, stoper tandeminde Alexis Perez ve Ramon Arias ikilisi, sol bekte Alper Uludağ, savunma önünde Murat Cem Akpınar ve Jorman Campuzano ikilisi, ofansif orta sahada Görkem Sağlam, sol kanatta Borja Sainz, sağ kanatta Sergio Antonio ve santraforda ise Riad Bajic.

Yedek Kulübesi: Ferhat Kaplan, Sergen Picinciol, Kadir Seven, Sahin Dik, Robert Mejía, Vukan Savicevic, Rahmetullah Berisbek, Doğan Can Davas, Oğulcan Çağlayan ve Brandley Kuwas.

Kalede Gökhan Akkan, sağ bekte Kevin Malcuit, stoper tandeminde Nihad Mujakic ve Uros Radakovic ikilisi, sol bekte Yasin Güreler, savunma önünde kaptan Tolga Ciğerci ve Taylan Antalyalı ikilisi, ofansif orta sahada Emre Kılınç, sol kanatta Jese Rodriguez, sağ kanatta Giorgi Beridze ve santraforda ise Ali Sowe.

Yedek Kulübesi: Bahadır Güngördü, Atakan Çankaya, Oğuz Ceylan, Lamine Diack, Pedrinho, Şahverdi Çetin, Fıratcan Üzüm, Gboly Ariyibi, Anastasios Chatzigiovanis ve Federico Macheda.

Giresunspor – MKE Ankaragücü Maçı Önemli Anları

38. dakikada konuk ekipte Oğuz Ceylan itirazdan dolayı sarı kart gördü.

46. dakikada MKE Ankaragücü’nde Yasin Güreler çıkarken Atakan Çankaya oyuna dahil oldu.

57. dakikada konuk ekipte Tolga Ciğerci sarı kart gördü.

62. dakikada Giresunspor ’da Borja Sainz çıkarken Oğulcan Çağlayan forma buldu.

66. dakikada ev sahibi ekipte Murat Cem Akpınar sarı kart gördü.

69. dakikada konuk ekipte Atakan Çankaya ceza sahası içerisinde faule maruz kaldı ve penaltı kararı çıktı. Penaltı ’da topun başına gelen Jese Rodriguez topu ağlara gönderdi ve MKE Ankaragücü’nü deplasmanda 0 – 1 öne geçirdi.

71. dakikada MKE Ankaragücü’nde Jese Rodriguez sarı kart gördü.

73. dakikada Murat Cem Akpınar ve Görkem Sağlam çıkarken yerlerini Bradley Kuwas ve Vukan Savicevic ikilisine bıraktı.

75. dakikada Ev sahibi ekipte Alper Uludağ sarı kart gördü. MKE Ankaragücü’nde ise Taylan Antalyalı sarı kart gördü.

80. dakikada MKE Ankaragücü’nde Giorgi Beridze ve Jese Rodriguez çıkarken Lamine Diack ve Gboly Ariyibi oyuna dahil oldu.

85. dakikada Giresunspor ‘da Brandley Kuwas’ın ortasında Riad Bajic topu ağlara gönderdi ve skora denge getirdi.

88. dakikada MKE Ankaragücü’nde Emre Kılınç ve Ali Sowe çıkarken yerini Federico Macheda ve Anastasios Chatzigiovanis’e bıraktı.

90. dakikada kulübede yer alan Emre Kılınç itirazdan sarı kart gördü. Giresunspor ‘da ise Jorman Campuzano sarı kart gördü.

90+2. Dakikada Gökhan Akkan oyunu geciktirdiği için sarı kart gördü.