Mert Hakan Yandaş

Mert Hakan Yandaş TFF’ye Ver Yansın Etti

Posted by

Dünya gündeminin çalkalandığı şu zamanlarda neredeyse her aktivitenin ertelendiğini söyleyen Sivasspor orta saha oyuncusu Mert Hakan Yandaş TFF’ye ateş püskürdü. Üst düzey yöneticilerin koronavirüs tedbiri kapsamında Türkiye liginin Nisan ayı sonuna kadar maçların seyircisiz oynanması kararının yanlış bir karar olduğunu savundu. ”Bizim bir ailemiz yok çünkü” ifadelerini kullanan Mert Hakan ülke olarak çok dikkatli olmaları gerektiğini söylerken tedirginliğini kameralardan gizleyemedi.

Sivasspor Denizlispor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Son hafta deplasmanda Antalyaspor’a 1-0 mağlup olan Sivasspor zirve yarışında önemli bir yara almıştı. Zİrvedeki rakiplerinin berabere kaldığı haftada Antalya deplasmanından eli boş dönen Sivasspor gözünü evinde oynayacağı Denizlispor maçına çevirdi. Denizlispor teknik direktörü Bülent Uygun için de eski takımı Sivasspor’a karşı oynayacağı maç duygusal anlamda ayrı bir mana içeriyor.

Hatamızı Telafi Etmek İstiyoruz

Antalyaspor maçında hata yaptıklarını ve mağlubiyeti hak ettiklerini söyleyen Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay hatalarını telafi etmek istediklerini söyledi. Oyuncuların koronavirüs nedeniyle tedirgin olduklarını belirten başarılı teknik adam ortamı sakin tutmak için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Mert Hakan Yandaş yaptığı açıklamada tedirgin olduklarını ve kendilerinin de bir aileye sahip olduklarını söylemişti.