Nathan Redmond Premier Lig Ekibi Burnley İle Anlaştı

Posted by

İngiltere Premier Lig takımı olan Burnley, geçen sezon Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giyen 29 yasındaki tecrübeli isim Nathan Redmond’ı transfer ettiğini resmen açıkladılar duyurdu.

Siya beyazlı takım Beşiktaş’ ta geçen sezon özellikle ligin ikinci yarısında Şenol Güneş ile beraber yükselen performansı ile dikkat çeken isimlerden birisi olan 29 yasındaki İngiliz oyuncu Nathan Redmond yeni sezon da Beşiktaş da olmayacak.

Siyah beyazlı takım Beşiktaş için üzücü bir haber olurken 29 yasındaki İngiliz oyuncu Nathan Redmond ın yeni sezon da kara Kartal da olması zaten çok zordu diye biliriz. Transfer sürecinde sürekli siyah beyazlı takımı oyalayarak kariyerine İngiltere de devam etmek isteyen tecrübeli isim istediğini de Beşiktaş forması altında göstermiş olduğu performansı ile elde etti.

Siyah beyazlı takımın tecrübeli teknik adam Şenol Güneş kadrosunda yeni sezonda da olmasını istediği isimlerden birisi olan Nathan Redmond İngiltere Premier Lig takımı Burnley formasını giyecek.

Siyah beyazlı takımın kadrosunda kalmasını istediği 29 yasındaki İngiliz oyuncu Nathan Redmond için yoğun bir çaba harcamış olsalar da istedikleri bu sezon transferler de alamadılar. Halil Dervişoğlu ve Dusan Tadic transferlerini bitiremeyerek rakiplerine Fenerbahçe ve Galatasaray’ a kaptıran kara kartal Redmond’ da elinde tutmadı.

Geçen sezon kiralık olarak takıma katılan 29 yasındaki İngiliz oyuncu Nathan Redmond ‘In performansından memnun kalan siyah beyazlı takım bu sezon da oyuncusunun takımda kalması için elinden geleni yapmışlardı. Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş’in kalmasını istediği tecrübeli oyuncu Redmond ile devam etme isteğini gerçekleştiremediler.

BURNLEY İLE 2 + 1 YILLIK SÖZLEŞME İMZALANDI

Siya beyazlı takım Beşiktaş’ ta geçen sezon özellikle ligin ikinci yarısında yükselen performansı ile dikkat çeken isimlerden birisi olan 29 yasındaki İngiliz oyuncu Nathan Redmond yeni sezon da İngiltere Premier Lig takımı Burnley forması giyecek.

29 yasındaki İngiliz oyuncu Nathan Redmond İngiltere Premier Lig takımı Burnley ile 2 + 1 yolluk sözleşme imzalayarak transferi gerçekleşmiş oldu.

İngiliz takımının bu sezonki beşinci transferi olan Redmond, transferi sonrası Her zaman Premier Lig’de yeniden oynama hayali ile transfer tekliflerini bekleyen tecrübeli oyuncu hayalleri de gerçekleşirken Beşiktaş ın işe hayalleri yıkılmış oldu diye biliriz.

Burnley Teknik Direktörü Vincent Kompany ise 29 yaşındaki futbolcu hakkında Türkiye’de son zamanlarda olağanüstü bir performansa ulaşarak sikkeleri üzerine çektiğimi dile getirirken transferinde Beşiktaş performansı belirleyici oldu diye biliriz.

NATHAN REDMOND BEŞİKTAŞ FORMASI İLE NE YAPTI?

29 yasındaki İngiliz oyuncu Nathan Redmond siyah beyazlı takım Beşiktaş işe son sezonun da göstermiş olduğu etkili performans transferinde önemli oldu.

Tecrübeli kanat oyuncusu geçen sezon Beşiktaş formasıyla çıktığı 28 maçta 6 gol, 6 asistle oynayarak sezonu tamamlamıştı.