Nicolo Zaniolo’ya Newcastle United’tan Ciddi Teklif Var

Posted by

Spor Toto Süper Lig’de 2022 – 23 sezonunu zirvede tamamlayarak 23. Şampiyonluğunu kazanan sarı kırmızılı takım Galatasaray, geride bıraktığımız sezonda kadrosuna yaptığı takviyelerle dünya çapında ses getirmişti.

Sarı kırmızılı takım çok sayıda yıldızı isimi renklerine bağlayarak transfer sezonun da en çok konuşulan takımlardan olmuştu.

M. Icardi, gibi dünya yıldızı isimler ile sezon başında kadrosunu güçlendirirken ve devre arasında da boş durmayan sarı kırmızılı takım İtalyan ekibi olan Roma ‘dan kadrosuna kattıkları 24 yasındaki İtalyan yıldız Nicolo Zaniolo transferi büyük ses getirdi.

Yeni sezon öncesinde sarı kırmızılı takım da birçok oyuncusuna transfer teklifi gelirken bu önemli isimleri de elinde tutmak için büyük bir mesai harcıyorlar diye biliriz.

Devre arasında sarı kırmızılı formayı giyen 24 yasındaki İtalyan yıldız Nicolo Zaniolo bu sezon kısa süreliğine de olsa göstermiş olduğu performansı ile Avrupa’ da özellikle ülkesinin takımları arasında zaten bilinen bir isim olan golcü için İtalyan takımları tarafından transfer de hedef haline gelen isim oldu.

24 yasındaki İtalyan yıldız Nicolo Zaniolo için birçok transfer teklifi alan sarı kırmızılı takım Juventus, Milan, Inter gibi devlerin yanı sıra Suudi Arabistan takımlarının yanı sıra İngiltere de Premier Lig ‘ de güçlü bir kadro kurmak isteyen Newcastle ciddi şekilde ilgilenmeye devam ediyor.

Nicolo Zaniolo’ya İtalya’dan da birçok takımın talip olduğu belirtilirken, Newcastle’ın devreye girmesiyle futbolcunun ülkesine dönüşünün zorlaştığı ifade edildi.

NİCOLO ZANİOLO İÇİN NEWCASTLE 25 MİLYON EURO ÖNERDİ

24 yasındaki İtalyan yıldız Nicolo Zaniolo için birçok transfer teklifi alan sarı kırmızılı takım Galatasaray son olarak İngiltere de Premier Lig ‘ de güçlü bir kadro kurmak isteyen Newcastle ciddi şekilde ilgilenmeye devam ediyor.

İngiltere de Premier Lig ‘ de güçlü bir kadro kurmak isteyen Newcastle 24 yasındaki İtalyan yıldız Nicolo Zaniolo için sarı kırmızılı takım Galatasaray’ a 25 Milyon Euro’ luk bir teklif ilettiler.

Sarı kırmızılı kulübün geçtiğimiz günlerde 24 yasındaki İtalyan yıldız Nicolo Zaniolo için yapılan 25 milyon Euro değerinde bir teklifi ise reddettiği hatırlatıldı.

Nicolo Zaniolo’ya İtalya’dan da birçok takımın talip olduğu belirtilirken, Newcastle’ın devreye girmesiyle futbolcunun ülkesine dönüşünün zorlaştığı ifade edildi.

24 yasındaki İtalyan yıldız Nicolo Zaniolo için sarı kırmızılı takım da yeni sezon kadro planlamasında elinde ki oyuncuların bir çoğunu tutmak hatta kaybetmek istemiyor.

Sarı kırmızılı takımın teknik patronu Okan Buruk’ ta 24 yasındaki İtalyan yıldız Nicolo Zaniolo için gelecek sezon ki kadro planlamasında özellikle ilk 11 de onun üzerine bir oyun planı üzerinde de çalıştığını biliyoruz.

12 MAÇTA 5 GOL, 1 ASİST

Zaniolo, geçtiğimiz şubat ayında transfer olduğu Galatasaray’da 12 maça çıkarken, sarı kırmızılı takıma 5 gol, 1 asistlik katkı sağladı.