SİVASSPOR 11 MAYIS’TA DA YENİLMEK İSTEMİYOR

Posted by
SİVASSPOR 11 MAYIS’TA DA YENİLMEK İSTEMİYOR

Süper Lig’in 41. haftasında Sivasspor takımı deplasmanda Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek. Yenilmezlik serisini 17 maça yükselten Sivasspor takımı Fenerbahçe karşısında da yenilmezlik serisini devam ettirmek istiyor.

SİVASSPOR KAMPTA

Süper toto süper Lig’in 41. haftasında zorlu ve kritik bir maça çıkacak olan Sivasspor Fenerbahçe karşısında puan kaybetmek istemiyor.

Son iki maçına çıkacak olan Sivasspor Fenerbahçe’nin ardından kendi evinde, kendi sahasında Kasımpaşa ile karşı karşıya gelecek. Son olarak kendi evinde Başakşehir ile karşı karşıya gelen Sivasspor golsüz bir eşitlikle bir puan aldı.

SİVASSPOR 11 MAYIS’TA DA YENİLMEK İSTEMİYOR

Yenilmezlik serisinde yine kendi rekorunu kıran Sivasspor Fenerbahçe karşısında da yenilmezlik serisini devam ettirmek istiyor. 59 puanla altıncı sırada yer alan Sivasspor’un hedefi ilk beş takımın içerisine girerek Avrupa kupalarına gitmek.

Son iki haftayı iyi bir şekilde değerlendirmek isteyen Sivasspor kayıpsız bir 2 hafta geçirmek istiyor.

Rıza Çalımbay ve öğrencileri Fenerbahçe maçı için Sivas’ta hazırlıklarını tamamladıktan sonra İstanbul’a geçtiler. İstanbul’da kampa gelecek olan Sivasspor takımı maça kadar İstanbul’da hazırlanacaklar.

Deplasmanda oynayacağı maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Sivasspor’da altı oyuncu eksik. Aaron Appindangoye, Alaaddin Okumuş, Samba Camar, Erdoğan Yeşilyurt, Mamadou Samassa ve Mustapha Yatabare Fenerbahçe maçında sahaya çıkamayacaklar. Zorlu ve kritik maçı altı eksik oyuncu ile giden Sivasspor deplasmanda oynayacağı maçı kazanarak galibiyetle sahadan ayrılmak istiyor.

Avrupa kupaları için son haftaya kadar şansını zorlayacak olan Sivasspor Fenerbahçe karşısında puan kaybetme niyeti yok.

59 puanla altıncı sırada yer alan Sivasspor takımı geriden gelerek ilk beş takımın içerisine girmek istiyor. Oldukça başarılı bir performans sergileyen Sivasspor takımı yenilmezlik serisini Fenerbahçe karşısında bozmak istemiyor.

SİVASSPOR 11 MAYIS’TA DA YENİLMEK İSTEMİYOR

Rıza Çalımbay ve öğrencileri kendilerine güveniyorlar. Vakitlerini hafife almadan en iyi performansları ile sahaya çıkıp 90 dakikanın sonunda puan kazanmak istiyorlar.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto süper Lig’in 41. haftasında Sivasspor takımı deplasmanda Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek. Deplasmanda oynayacağı maçı kazanmak zorunda olan Sivasspor puan kaybetmeden evine dönmek istiyor.

Yenilmezlik serisini devam ettirmek isteyen Sivasspor en iyi performansıyla sahaya çıkacak. Maç yarın akşam, 11 Mayıs Salı akşamı saat 20:30’da Fenerbahçe’nin ev sahipliğinde Kadıköy’de oynanacak. Maçı canlı olarak beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.