https://www.sivassporhaber.com/

Sivasspor Alanyaspor Maçını Beklemeye Başladı

Posted by

Süper ligin 23. haftasında yarın saat 20:00’da oynanacak kritik karşılaşmada Sivasspor Alanyaspor ile kozlarını Yeni 4 Eylül Stadı’nda paylaşacak. Ligde 42 puanla 4. sırada yer alan Sivasspor ile ligde 5. sırada yer alan Alanyaspor’un karşılaşacağı bu kritik karşılaşmayı hakem Zorbay küçük yönetecek. Zorbay Küçük’ün yardımcılıklarını İbrahim Çağlar Uyarcan ve Volkan Ahmet Narinç yapacak. Maçın VAR hakemi ise Özgür Yankaya olacak.

Çalımbay: Maça Hazırız

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay ligin ikinci yarısında istedikleri sonucu alamadıklarını ve ikinci yarıya iyi başlamadıklarını belirtirken Alanyaspor karşılaşması ile çıkışa geçeceklerine inandığını söyledi. Sakatlıklarla boğuştuklarını ve bunların can sıktığını söyleyen başarılı teknik adam tam hazır olduklarında daha da geniş kadro ile çok tehlikeli bir takım haline geldiklerini söyledi.

Alanyaspor Tehlikeli Bir Takım

Alanyaspor’un göze hoş gelen bir futbol oynadığını belirten Rıza Çalımbay hızlı atağa çıkan iyi savunma yapan bir takıma karşı kazanmanın kolay olmayacağını söyledi. Maçı kazanmak için Sivasspor takımının elinden gelenin en iyisini yapacağını belirten Çalımbay Alanyaspor ve Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut için de başarı temennilerinde bulundu. Sivasspor Alanyaspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi ve maçın oynanacağı saati beklemeye başladı.