SİVASSPOR EVİNDE TUR ATLAMAYI HEDEFLİYOR

Posted by

Demir Grup Sivasspor bu akşam, kendi evinde, kendi sahasında, Sivas 4 Eylül Stadı’nda Dinamo Batum ile rövanş maçına çıkacak. İlk maçı uzatma dakikalarında kendi lehine çeviren Sivasspor deplasmanda oynadığı ilk maçı kazanarak evine döndü.

UEFA bu sene ilk kez Avrupa Konferans Ligi’ni düzenledi ve temsilcimiz Demir Grup Sivasspor bu ligde mücadele ediyor. İlk maçta deplasmanda rakibine karşı üstünlük sağlayan Demir Grup Sivasspor kendi evinde bu akşam, 12 Ağustos Perşembe saat 21.00’de maça çıkıp bu maçı da kazanıp turu atlamak istiyor.

SİVASSPOR İDDİALI

Demir Grup Sivasspor UEFA Konferans Ligi’nde mücadele ederken oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Rakibi karşısında ilk oynadığı maçta 3-2’lik üstünlük sağlayan Demir Grup Sivasspor aynı performansı ve üstünlüğü bu sefer kendi evinde, kendi sahasında da sağlamak için elinden geleni yapacak.

Rıza Çalımbay ve öğrencileri bu galibiyeti alıp tur atlamak ve hem ülkelerini hem de kendilerini bir üst turda UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde temsil etmek istiyorlar. Rıza Çalımbay öğrencilerine güveniyor.

Süper Lig yeni sezon öncesi bu önemli maça çıkacak olan Demir Grup Sivasspor galibiyeti alarak yeni sezona da o enerji ve moral ile başlamak istiyorlar. Takım bu maça yoğun bir şekilde hazırlandı ve bu hazırlıklarını galibiyete çevirip en iyi şekilde sahaya çıkıp performanslarını sergilemek istiyorlar.

MAÇIN İLK 11’LERİ

Demir Grup Sivasspor: Ali Şaşal, Ahmet Oğuz, Goutas, Caner, Uğur, Azubuike, Sefa, Hakan, Fajr, Kayode, Yatabare

Dinamo Batumi: Kupatadze, Azatsky, Azarovi, Kobakhidze, Teidi, Jighauri, Mamuschashvili, Altunashvili, Flamarion, Zaria, Chabradze

MAÇIN DİĞER DETAYLARI

Ülke temsilcimiz Demir Grup Sivasspor bu akşam kendi evinde, kendi sahasında, Sivas 4 Eylül Stadı’nda Domino Batum ile karşı karşıya gelecek. Bu sene ilk kez düzenlenen UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde mücadele eden Demir Grup Sivasspor u turnuva macerasını daha da devam ettirmek için bu akşam maçı kazanıp tur atlamak istiyor.

Maç bu akşam saat 21.00’de oynanacak. Maçın hakemi İspanyol Ricardo de Burgos olacak. Başarılar Sivasspor!