Sivasspor

Sivassporlu Mert’e Teklif Yağıyor!

Posted by

Bu sezon oldukça başarılı göstermeyi başaran Sivasspor futbol takımının başarılı oyuncusu Mert Hakan Yandaş’a transfer tekliflerinin sayısının oldukça fazla olduğu ifade ediliyor. Sivasspor’daki etkili oyunuyla büyük beğeni kazanmayı başaran Mert Hakan Yandaş’a çok sayıda teklif geliyor!

Hem Süper Ligden hem de Avrupa liglerinde teklif alan yetenekli futbolcunun gelen tekliflere ne yanıt vereceği merakla bekleniyor. Oynadığı maçlarda kırmızı beyazlı takım adına 6 gol atan ve 3 de asist yapan yetenekli futbolcunun bu sayede takımını etkilim bir şekilde katkıda bulunduğu da ifade ediliyor. Bu sezonun en çok gündeme gelen futbolcuları arasında yer alan Yandaş’a çok sayıda kulüpten teklif geldiği belirtiliyor.

Hem Avrupa Hem De Süper Ligden Teklif Geliyor

Sisvasspor futbol takımının yetenekli futbolcusu olan Mert Hakan Yandaş’a hem ülkemizden hem de Avrupa’dan çok sayıda farklı transfer teklifinin geldiği ifade ediliyor. Etkili oyunuyla dikkatleri üzerine çeken Yandaş’a birçok kulübün teklifte bulunacağı açıklanıyor.

Sivasspor’un yetenekli futbolcusuna gelen tekliflerin Türkiye ile sınırlı olmadığı ifade edilirken; İtalya’nın Atalanta takımının da Yandaş’la ilgilendiği bildiriliyor. Yine Fransa’dan da yetenekli futbolcuya tekliflerin geldiği belirtiliyor. Mert Hakan Yandaş’ın ise tercihini yurtdışından yana kullanacağı düşünülüyor.