SİVASSPOR’UN HEDEFİ 9. HAFTAYI GALİBİYETLE AÇMAK

Posted by

Demir Grup Sivasspor takımı Spor Toto Süper Lig’de milli maç arasına mağlubiyetle girdi. Beşiktaş ile deplasmanda karşı karşıya gelen Demir Grup Sivasspor takımı puan kaybı yaşayarak milli maç arasına girdi ve 9 puanda kaldı.

Şu an Demir Grup Sivasspor 9 puanla Süper Lig’de 13. Sırada yer alıyor. Demir Grup Sivasspor için kötü bir lig başlangıcı olduğu için milli maç arasından sonraki süreci lig başlangıcı olarak düşünecek olan Demir Grup Sivasspor yeni bir sayfa açmak için Antalyaspor’u kendi evinde ağırlayacak.

Rıza Çalımbay ve öğrencileri milli maç arasını iyi bir şekilde değerlendirerek yoğun bir tempoda hazırlandılar. Milli maç arasından sonra ilk maçları kendi evinde ve taraftarlarının enerjisi ile oynanacağı için Demir Grup Sivasspor kendisini avantajlı konumda görüyor.


SİVASSPOR’UN HEDEFİ 9. HAFTAYI GALİBİYETLE AÇMAK

SİVASSPOR’UN RAKİBİ ANTALYASPOR

Demir Grup Sivasspor’un rakibi Akdeniz temsilcisi Antalyaspor. 8. Puanla 14. Sırada yer alan Antalyaspor’u sahasına konuk edecek olan Demir Grup Sivasspor rakibine karşı üstün gelmek için en iyi şekilde mücadele edecek.

Spor Toto Süper Lig’in 9. Haftasını yeni bir başlangıç olarak düşünmek isteyen Demir Grup Sivasspor 3 puanı kazanarak lige iyi bir yeni başlangıç yapmak istiyor. Alacağı 3 puan Demir Grup Sivasspor’u bir anda 12 puana çıkarıp sıralamasını da ciddi bir şekilde değiştirebilir.

Şu an Süper Lig’de her takım birbirine çok yakın bir puanda yer aldığı için alınan her bir galibiyet, mağlubiyet ve beraberlik sıralamalarda ciddi değişikliklere yol açabiliyor. Bu yüzden de Demir Grup Sivasspor takımı galibiyet alarak diğer rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyip sıralamasının değişmesini bekleyecek.


SİVASSPOR’UN HEDEFİ 9. HAFTAYI GALİBİYETLE AÇMAK

SİVASSPOR’UN HEDEF 3 PUAN

Demir Grup Sivasspor takımı Spor Toto Süper Lig’de 9. Haftada evinde sahaya çıkacak. Maç 16 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da Fraport TAV Antalyaspor ile oynanacak. Maç Demir Grup Sivasspor’un kendi evinde, kendi sahasında oynanacak.

Maç Demir Grup Sivasspor’un taraftarlarının coşkusu ile oynanacak ve Demir Grup Sivasspor bu maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Karşılaşmayı kendi saatinde canlı olarak beIN Sports ekranlarından izleyebilirsiniz.