Sivasspor’un Yeni Oyuncusu James

Posted by

Sivasspor takımı Süper Lig ekiplerinden biridir ve takıma yeni, yaklaşık bir ay öncesinde dâhil olan futbolculardan biri de Nijeryalı Leke James’dir. Nijeryalı futbolcu, 400 Bin Euro piyasa değerine de sahiptir.

Danışmanı da Emefie Aneke Atta’dır. Profesyonel kariyeri boyunca Bridge Boys, Aalesund, Beijing Enterprises, Molde, El Kadisiyah, Sivasspor takımlarında oynayan genç futbolcu Leke James, amaçlarına uyan ve başarı planları büyük olan takımlarla çalışan bir oyuncudur.

Nijeryalı, Başarılı Futbolcu Leke James

Nijeryalı oyuncu başarılı ve hedefleri olan bir futbolcudur. 1992 doğumlu olan futbolcu kariyer hayatı boyunca sergilediği performanslarla gelecek vadeden biri olduğunu her daim kanıtlamıştır.

Sivasspor’da 2 yıllık sözleşme imzalayan futbolcunun en büyük hedefi takımını daha da yükseltmek ve takımın hedeflerine ulaşmasını sağlamaya yardımcı olmaktır.

Leke, Sivasspor’a gelmesinin sebebinin takımın çok büyük hedefleri olması ile alakalı olduğunu belirtmiştir. Sivasspor, hedefleri olan bir takım ve taraftarları da kulüpte ciddi bir şekilde Sivasspor’u destekliyor.

Gollerini taraftarların yoğun sevgisi için atacağını belirten Leke James, Sivasspor’a bu amaçlardan katıldığını söylemiştir. Planları, hedefleri olan bir takımın taraftarlarını coşturmanın kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu da ayrıca belirtmiştir.

Leke James Kimdir?

Leke James 1 Kasım 1992 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır ve boyu 1.88 metredir. 28 yaşındaki genç futbolcu forvette oynamaktadır ve genç yaşına rağmen oldukça yeteneklidir.

Suudi Arabistan Pro Lig 10 maç içerisinde toplamda 2 gol başarısı olan futbolcu kariyerinde başarılı bir şekilde ilerleme gösteren bir sporcudur. Sivasspor için 2 yıllık sözleşme imzalayan James, golcü pozisyonunda oldukça iddialı ve bomba gibi geldiğini göstermiştir.

Kaduna Nijerya doğumlu olan futbolcu Leke James, Süper Lig takımlarında şimdi Sivasspor’da oynamaktadır. Aalesund, Beijing Enterprises, Molde kulüplerinde oynamış olan futbolcu James, birçok gol atarak futbol dünyasındaki başarısını kanıtlamıştır. Leke Jamson James futbolcunun tam adıdır.

Forvet mevkisinde oynamış ve kulüp numarası da 90’dır. Profesyonel kariyerinde toplamda 124 gole imza atan futbolcunun takımında ne derece başarılara imza atacağı taraftarlar tarafından şimdiden merak edilir olmuştur.