TRABZONSPOR’DA MİSLAV ORSİC’DEN KÖTÜ HABER GELDİ

Posted by

Karadeniz ekibi bordo mavili takım Trabzonspor, yeni sezon hazırlıklarına Slovenya’ da kampta devam ederken yeni transferlerinin kamp sürecinde takıma katılması en çok onların isine yaradı diye biliriz.

Hırvat Teknik Direktör Nenad Bjelica yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanlar ısınma ve kondisyon çalışmasıyla devam ederken daha çok fiziksel yükleme ile yeni oyuncuların takıma uyum süreci ile geçiyor.

Kadrosunda eksik olan bölgeler için de çalışmalarına devam eden bordo mavili takım transfer de hızlı ekiplerden birisi oldular. Kadro da düşünülmeyen isimler ile yollarını ayırmaya devam eden bordo mavili takım bir yandan da kadro da eksik olan bölgeler için çalışmalarına devam ediyorlar.

Bordo mavili takım Mislav Orsic, Joaquín Fernández, Dimitrios Kourbelis ve Onuralp Cevikkan ile kadrosunu güçlendirerek Slovenya kampına başlayan bordo mavili takım, 25 yasındaki 1,94 boyundaki Hırvat stoper Filip Benkovic’ i kiralık olarak kadrosuna katarak kadrosunu güçlendirmeye devam eden Karadeniz ekibinde Mislav Orsic’ den kötü haber geldi.

Bordo mavili takım Trabzonspor’un büyük umutlarla transfer ettiği Hırvat futbolcu Mislav Orsic’ten kötü haber geldi. Yıldız futbolcu sabah yapılan antrenmanda sakatlandı.

Bordo mavili takım Trabzonspor’un sabah antrenmanında takıma yeni katılan 30 yasındaki Hırvat sol kanat oyuncusu olan Mislav Orsic, Hakan Yeşil ile girdikleri ikili mücadele sonrası büyük acı duyarak yerde kalmıştı.

30 yasındaki Hırvat sol kanat oyuncusu olan Mislav Orsic ‘ e ilk müdahale sağlık ekibi tarafından saha içinde yapıldı. Tedavisinin ardından Hırvat futbolcu golf aracıyla antrenman sahasını terk etti ve idmanı yarıda bırakmak zorun da kaldı.

Dünkü idmanda sakatlanan Mislav Orsic’in 6 ila 9 ay forma giyemeyeceği belirtiliyor.

MİSLAV ORSİC 6 – 9 AY SAHALARDA OLMAYACAK

Bordo mavili takım Trabzonspor’un büyük umutlarla transfer ettiği Hırvat futbolcu Mislav Orsic’ten kötü haber geldi. Yıldız futbolcu sabah yapılan antrenmanda sakatlanarak acı içinde yerde kalmıştı.

Bordo mavili takım Trabzonspor’un sabah antrenmanında takıma yeni katılan 30 yasındaki Hırvat sol kanat oyuncusu olan Mislav Orsic, Hakan Yeşil ile girdikleri ikili mücadele sonrası büyük acı duyarak yerde kalmıştı.

30 yasındaki Hırvat sol kanat oyuncusu olan Mislav Orsic ‘ e ilk müdahale sağlık ekibi tarafından saha içinde yapılırken bu gün kötü haber de geldi.

Çapraz bağlarında yırtık şüphesi tespit edilen oyuncunun bu akşam MR’ı çekilecek ve kesin tanı konulması durumunda 6 ila 9 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

Mislav Orsic, Hakan Yeşil ile girdiği ikili mücadelede sağ dizinden ağır şekilde sakatlanmıştı.

MİSLAV ORSİC SAKATLIĞI SONRASINDA ALTERNATİF İSİM ARIYORLAR

Bordo mavili takımın 30 yasındaki Hırvat sol kanat oyuncusu olan Mislav Orsic geçirdiği ağır sakatlık sonrasında 6 ila 9 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

Bunun üzerine de transfer çalışmalarına hız veren Karadeniz ekibi sol kant için alternatif isim aramaya başladılar.