Beşiktaş Stoperi Romain Saiss İle Yolları Ayırmak İstiyor

Posted by

Siyah beyazlı takım Beşiktaş süper lig de bu sezon kötü başladıkları sezon sonuna doğru artık sayılı haftalar kala süper lig de 2. Lik için sarı lacivertli takım Fenerbahçe ile son haftaya kadar yarışacaklar gibi.

Süper lig de siyah beyazlı takım Beşiktaş çıktıkları 34 karşılaşmada 22 galibiyet 8 beraberlik ve 4 mağlubiyet ile 74 puan ile 3. Sırada yer aldılar.

Siyah beyazlı takım Beşiktaş bu sezon süper lig de şampiyonluk yarışında geride kalan takımlardan birisi olsalar da tecrübeli teknik adam Şenol Güneş ile beraber yeniden zirve yarışında yer almayı başardılar.

Süper lig de bu sezonu kupasız olarak geçirecek olan siyah beyazlı takım Beşiktaş gelecek sezona daha güçlü bir takım olarak girmek için de bir yandan transfer çalışmalarını da sürdürüyorlar.

Sezon sonuna doğru iç ve dış transfer de görülmelere de başlayan kara kartal da süreç tecrübeli teknik adam Şenol Güneş ‘İn belirlediği sekil de ilerlemeye devam ediyor.

Kadro da göndermek istediği isimler için de teklif bekleyen kara kartal 33 yasındaki Faslı stoperi Romain Saïss’ i de göndermek istiyorlar. Bu sezon siyah beyazlı takım için önemli isimlerden birisi olan 33 yasındaki Faslı stoperi Romain Saïss 2024 yılına kadar Beşiktaş ile sözleşmesi devam ediyor olsa da siyah beyazlı takım sezon sonunda kadrosundan göndermek istediği isimlerden birisi oldu.

ROMAIN SAISS’ IN BU SEZONKİ PERFORMANSI NASIL OLDU?

Siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ın 33 yasındaki Faslı stoperi Romain Saïss geçen sezon yaz transfer sezonun da İngiliz ekibi Wolverhampton’ dan bonservis bedeli ödemeden kadroya katılmıştı.

Siyah beyazlı takım ile 2 yıllık bir kontrata imza atan 33 yasındaki Faslı stoperi Romain Saïss bu sezon Beşiktaş ta takımın önemli parçalarından birisi oldu.

Süper lig de siyah beyazlı takım ile 25 lig maçında süre alan tecrübeli isim bunların 21’ inde ilk 11 de yer alarak sahada takımı ile beraber oldu.

25 süper lig karşılaşmasında 1 gol ve 1 de asist ile takımına destek olan 33 yasındaki Faslı stoperi Romain Saïsss gelecek sezon kadroda düşünülmeyen isimlerden birisi oldu.

Kariyerinin artık sonuna doğru gelen tecrübeli isimden bonservis kazanmak gelir elde etmek isteyen kara kartal sezon sonun da teklif gelmesi halinde tecrübeli isim ile yollarını ayıracaklar.

BEŞİKTAŞ 4 MİLYON EURO İSTİYOR

Siyah beyazlı takım 33 yasındaki Faslı stoperi Romain Saïss için en az 4 Milyon Euro gibi yüksek bir bonservis bedeli bekliyorlar satısından.

Bu bedeli ancak ülkesi takımlarının vere bileceği oyuncu için biraz yüksek bir bedel gibi görünüyor.

Kariyerinin sonuna gelen bir isme 4 Milyon Euro vermek zor bir ihtimal olsa da Beşiktaş gelen tekliflere göre karar verecek.