Demir Grup Sivasspor’da Yeni Sezon Kamp Çalışmaları

Posted by

Spor Toto Süper Lig’in 2021 – 2022 sezonunda Ziraat Türkiye Kupası’nın sahibi olan Demir Grup Sivasspor, yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Kamp programı kapsamında çalışmalarını sürdüren kırmızı beyazlı ekip, Bolu’nun Gerede ilçesinde antrenmanlar yapıyor.

Geçtiğimiz günü de teknik direktör Rıza Çalımbay önderliğinde yapılan antrenman ile geçiren Demir Grup Sivasspor’da futbolcular antrenmana koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. Ardından dayanıklıklık ve kuvvet çalışmalar yapan oyuncular, daha sonra taktik ve sistem odaklı çalışmalar gerçekleştirdi. Antrenman, yarı sahada yapılan çift kale maç ile sona erdi. Demir Grup Sivasspor’da futbolcular, ertesi günü ise çift antrenman ile geçirecek. Kamp programında gelecek sezon ile ilgili kısa bir görüş belirten teknik direktör Rıza Çalımbay, 2022 – 2023 sezonunda da öncelikli hedeflerinin Avrupa kupalarına gidebilmek ve ligi üst sıralarda tamamlayabilmek olduğunu belirtti.

Demir Grup Sivasspor’da Kombine Biletler ve Sponsorluk Anlaşması

Yeni sezon hazırlıklarını kamp programında sürdüren Demir Grup Sivasspor, 2022 – 2023 sezonundaki maçlarını Bahçeşehir Koleji 4 Eylül Stadı’nda oynayacak. Burada Spor Toto Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Ligi maçlarına çıkacak olan yeşil beyazlı ekibin bu maçlarda geçerli olacak olan kombine biletleri satışa çıkacak. 6 Temmuz tarihinde ön satışların yapılacağı kombine biletlerin fiyatları ise şöyle olmuş durumda: 1. Kategori VIP Alt A-B-E Blok: 1.200 TL; 2. Kategori Maraton Alt ve Üst C-D-E Blok: 800 TL; 3. Kategori Maraton Alt ve Üst A-B-F-G Blok: 600TL; 4. Kategori Osman Seçilmiş Güney Alt ve Üst Blok: 400 TL ve 5. Kategori VIP Üst B Blok Bayan Tribün: 400 TL.

Ayrıca Demir Grup Sivasspor’da kulüpten yapılan son açıklamalara göre sağlık alanında Medicana Sivas Hastanesi ile yeni bir anlaşma sağlandığı duyuruldu. 8.kez anlaşma yapan taraflardan kulübün başkan Vekili Erdal Sarılar, imza törenindeki konuşmasında sağlık alanında 7 yıldır kendilerine destek olan Medicana yönetim kuruluna, başkanına ve genel müdürüne teşekkür etti.

Demir Grup Sivasspor’da Transfer Gelişmeleri

Demir Grup Sivasspor’da bir yandan kamp programı devam ederken diğer yandan da transfer ve kadro çalışmaları sürüyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde kırmızı beyazlı ekipte sözleşmesi sona eren Fayçal Fajr ile vedalaşmıştı. Demir Grup Sivasspor’da son olarak sözleşmesi biten Jorge Felix, takıma veda etti.

Bir yandan da sözleşmesi biten bazı futbolcuların sözleşmesini uzatmaya çalışan kırmızı beyazlı ekipte, savunma oyuncularından Samba Camara’nın 30 Haziran tarihinde bitecek olacak sözleşmesi iki yıl daha uzatıldı. Bunun yanı sıra Demir Grup Sivasspor’da iki sezon önce takımda oynayan fakat geçen sezon Almanya’ya giden eski futbolcu Robin Yalçın’ı yeniden kadrosuna kattı. Hatırlanacağı üzere kırmızı beyazlı ekipte oynadığı dönemde 43 maça çıkan Robin Yalçın, sergilediği performans ile oldukça beğenilmişti.