Hugo Mallo’nun Yeni Adresi Süper Lig Olabilir

Posted by

Spor Toto Süper Lig’de 51 puanla 6. sırada yer alan bordo mavili takım Trabzonspor bu sezonu artık geride bırakmak istiyor.

Sezona iyi başlayamayan bordo mavili takım Trabzonspor da başkan ve teknik adam ayrılıkları sonrasında yeni bir yapılanma ile artık süper lig de sezonun geri kalan kısmını en az kayıp ile tamamlamak istiyorlar.

Bordo mavili takım Trabzonspor ‘ da 51 yasındaki Hırvat teknik adam Nenad Bjelica ile kadroda yeniden yapılanmaya giderek gelecek sezon hazırlıklarına başlamış durumdalar.

Bu sezon bordo mavili takım da etkili olan isimler ile gelecek sezon da yola devam etme planı yapan 51 yasındaki Hırvat teknik adam Nenad Bjelica gelecek sezon kadrosunu da simdi den oluşturmaya başladı.

Yaz transfer sezonun en hareketli takımlarından birisi olması beklenen bordo mavili takım da birçok isim ile yollar ayrılırken yerlerine de alternatifi isimler üzerinde çalışmaya başladılar.

Bordo mavili takım da gelecek sezon daha tecrübeli fizik gücü yüksek bir takım kurmak isteyen 51 yasındaki Hırvat teknik adam Nenad Bjelica transfer de önceliklerini yönetim ile paylaşarak süreci hızlı bir çekil de başlattı.

Kadrosunu güçlendirmek isteyen Trabzonspor’ da hedef mevkilerden biri de sağ bek oldu. Bu bölge için ise bordo mavili takım 14 yıldır Celta Vigo’ da forma giyen deneyimli sağ bek 31 yasındaki Hugo Mallo ile yakından ilgileniyorlar.

SAĞ BEKTE BRUNO PERES İLE YOLLAR AYRILMIŞTI

Transferde atağa kalkan bordo mavili takım Trabzonspor, yeni sezon öncesi sağ bek takviyesi yapmayı planlıyor. Bruno Peres ile vedalaşan Bordo Mavililer, söz konusu mevkiye yine deneyimli bir isim transfer etmek için kolları sıvadılar.

Tam 14 yıldır İspanyol ekibi olan Celta Vigo forması giyen tecrübeli sağ bek, bek 31 yasındaki Hugo Mallo ile yakından ilgilenen bordo mavili takım Trabzonspor transferi bitirmek istiyor.

İspanyol ekibinden de ayrılmaya hazırlanan 31 yasındaki Hugo Mallo ile yakından ilgilenen tek takım Trabzonspor’ da değil. Brezilya ekibi olan Atletico Mineiro’ nun da tecrübeli sağ bek ile yakından ilgilenmesi bordo mavili takımın işlerini zorlaştırıyor.

51 yasındaki Hırvat teknik adam Nenad Bjelica’ nın da transfer listesinde bordo mavili yönetime sunduğu isimlerden birisi olan tecrübeli oyuncu için Karadeniz ekibi kadroya katmak için çalışmalarına başladı.

HOGO MALLA CELTA VİGO İLE NELER YAPTI?

İspanyol ekibi Celta Vigo’ nun altyapısında yetişen ve 2009 yılında profesyonel sözleşme imzalanan tecrübeli stoper Hugo Mallo, kulübüyle 448 maça çıktı ve 12 gol, 28 asistlik katkı verdi.

Kulübünde kaptanlık görevini de üstlenen tecrübeli isim liderlik yaptığı takımı ile artık sezon sonun da yollarını ayıracak.

Kariyerinde Cela Vigo dışında herhangi bir takım da forma giymeyen tecrübeli isim sezon sonun da sözleşmesi de sona erecek.