Sivasspor Antalyaspor

Sivasspor Antalyaspor Maçı Hazırlıklarına Ara Vermeden Devam Etti

Posted by

Son olarak oyuncularına koronavirüs nedeniyle yurt dışı yasağı getiren Sivasspor Antalyaspor maçı hazırlıklarına ara vermeden devam etti. Koronavirüs nedeni ile ertelenen tüm liglerin ardından TFF’nin de her an ligleri erteleyebileceğini söyleyen Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay her türlü önlemin alınması gerektiğini söyledi. Seyircisiz oynamanın bu önlemi almaya yetmeyeceğini söyleyen Sivasspor teknik heyeti liglerin ertelenebileceğini söyledi.

Şampiyonluk Şansımız Her Zaman Var

Şampiyonluk şanslarının ligin başından beri olduğunu dile getiren Rıza Çalımbay şampiyon olmaları için çok çalışmaları gerektiğini söyledi. Virüs nedeniyle futbolcularda ve teknik heyette psikolojik bir sıkıntı olduğunu söyleyen başarılı teknik adam bu durumu da ülke olarak atlatacaklarını sözlerine ekledi.

Antalyaspor Engelini Aşmamız Gerekiyor

Ligde şampiyonluk yarışı veren Sivasspor Antalyaspor maçı hazrılıklarını sürdürürken bir yandan da Antalyaspor engelini sorunsuz aşmanın planlarını yapıyor. Ligde 25 hafta sonunda 49 puanla 4.sırada yer alan Sivasspor’da tek hedef Antalyaspor karşılaşmasından 3 puan ile ayrılmak. Sivasspor Antalyaspor karşılaşmasını kazanması halinde puanını 52 yapacak ve zirve takibini sürdürmeye devam edecek.