Sivasspor

Sivasspor Transfer Haberlerine Açıklık Getirdi

Posted by

Demir Grup Sivasspor takımının başkanından Emre Kılınç ile Mert Hakan transfer haberlerine dair bir açıklama geldi. Bu transferlere dair açıklamada bulunan Mecnun Otyakmaz; sosyal medya aracılığıyla transferler hakkında önemli bilgiler verdi.

Öncelikli olarak teknik direktörleri olan Rıza Çalımbay ile devam etmek konusunda istekli olduklarını ifade eden Otyakmaz; Mert Hakan Yandaş ile Emre Kılınç’la ilgili transfer haberlerine de açıklık getirdi. Sosyal medya hesabı aracılığıyla açıklamalarda bulunan Otyakmaz; pek çok konuya da açıklık getirmiş oldu.

Rıza Çalımbay Takımla Devam Edecek

Herhangi bir olağan üstü bir durum olmazsa Rıza Çalımbay’ın Sivasspor futbol takımında kalacağını ifade eden Otyakmaz; kendilerinin de bunu istediklerini sözlerine ekledi. İyi bir yönetim sergilenen bir kulübün başında olduğunu belirten Otyakmaz; Rıza Çalımbay’ın küçük yaşlardan bu yana Sivasspor’un taraftarı olduğunu da sözlerine ekledi.

Şayet hocamız isterse Fernando ile kulüpte kalması için çalışma yapabileceklerini ifade eden Otyakmaz; Erdoğan Yeşilyurt’un ise takımda kalmasını istediklerini sözlerine ekledi. Emre ile Mert Hakan transfer haberlerine de değinen başkan; bu iki futbolcuların takımda kalmayı istemeleri halinde sözleşmelerinin hazır olduğunu da ifade etti. Ancak her iki futbolcunun da kafasını karıştıranların bulunduğunu da sözlerine ekledi.