SİVASSPOR TYLER BOYD’U İSTİYOR

Posted by

Kırmızı beyazlı Sivasspor takımı devre arası transfer döneminde takımına kiralık olarak dahil ettiği Tyler Boyd’u bonservis bedeli ile takımına dahil etmek istiyor.

Demir grup Sivasspor başarılı oyuncu bu sefer kendi renklerine tam anlamıyla bürümek ve satın alma hakkını da elinde tutmak istiyor.

SİVASSPOR’A TRANSFER ÇALIŞMALARI YOĞUN

Demir grup Sivasspor geçtiğimiz sezon Süper loto süper ligi beşinci sırada tamamladı. Oldukça başarılı bir sezon geçiren demir grup Sivasspor takımı son haftalarda yenilmezlik serisini bir başladı sezonun sonuna kadar bu yenilmezlik serisini devam ettirdi. Rıza Çalımbay ve öğrenciler çok başarılı bir sezonu beşinci sıraya kadar yükselerek tamamladılar.

Rakiplerine korku salan Sivasspor takımı en güçlü rakibinin karşısında bile yenilmeden yenilmezlik serisini korudu. Her takım karşısında en iyi performansını sergileyen Sivasspor takımı başarılarını gelecek sezonda da devam ettirmek istiyor.

Bu yüzden transfer konusunda önemli adımlar atmak isteyen demir grup Sivasspor aynı zamanda kendi takımında var olan oyuncularının da bu servisini elinde tutmak istiyor. Bu oyuncularından biri de şüphesiz ki Sivasspor takımı için önemli isimlerden birisi olan Tyler Boyd.

Sivasspor takımı Tyler Boyd’un bonservis bedeli için çalışmalara başladı. Eve arası dönemde takımına kiraladığını başarılı oyuncunun satın alma haklarını da sahip olmak isteyen Sivas portakal bunun için çalışmalara başlıyor. Beşiktaş’ta yer alan oyuncu istediğinden beklentileri karşılamadığı için Sivasspor’a kiralanmıştı. Sivasspor takımında başarılı bir performans sergileyen bir oyuncu için Sivasspor takımı kesenin ağzını açtı.

SİVASSPOR YENİ SEZONA 29 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR

Demir grup Sivasspor yeni sezon hazırlıkları için 29 Haziran’da başlama kararı aldı.29 Haziran tarihinde önce tüm oyuncular açık tüm teknik ekip sağlık kontrolüne girecek. Bu sağlık kontrolünün ardından 1 Temmuz itibari ile Sivastopol takımı Bolu’ya geçecek. Bolu’da yoğun bir kamp yapacak olan Sivasspor takımı oyun kampta gelecek sezon için en iyi hazırlıklarını tamamlamak istiyor.

Bu sezon hem Süper Lig’de hem de Avrupa kupalarında performans sergileyecek ulan Sivasspor takımı geçtiğimiz sezon ki gibi Avrupa kupalarındaki performansını yaşamak istemiyor. Daha iyi bir performans sergilemek isteyen Sivas portakalın bu yüzden transfer konusunda iyi takviyeler yapmak istiyor.