SİVASSPOR 29 HAZİRAN’DA YENİ SEZONA BAŞLIYOR

Posted by

Demir grup Sivasspor takıma yeni sezon hazırlıklarına 29 Haziran itibari ile başlıyor. Tüm oyuncularıyla beraber 29 Haziran itibari ile kampa girecek olan Sivasspor takımı yoğun bir şekilde hazırlıklarına başlayacak. Kırmızı beyazlı Sivasspor takımı geçtiğimiz sezonun başarılı bir şekilde tamamladı.

Beşinci sırada sezonu tamamlayan Sivasspor takımı son haftalardaki yenilmezlik serisini oldukça başarılı bir şekilde yürüttü haftaya kadar bir yenilmezlik serisini devam ettirdi. Gelecek sezon için de çalışmaları erkenden başlayacak olan Sivasspor takımı hem öğrencilerin hem de teknik ekibine güveniyor.

SİVASSPOR’DA İLK BAŞTA SAĞLIK KONTROLÜ

Demir grup Sivasspor takımı 29 Haziran itibaren ilk başta sağlık kontrolleri ile sürece başlayacak. Tüm oyuncularını medyum teknik ekibinin sağlık kontrolüne girmesi gerektiğini düşünen Sivasspor takımı sağlık kontrollerinin ardından 1 Temmuz’da Bolu’ya geçecek. Bolu’da kampa girecek olan Sivasspor takımı yoğun bir tempoyla çalışmalarına başlayacak.

Aynı gün içerisinde çift antrenman yaparak yeni sezona hazırlanacak olan Rıza Çalımbay yönetimindeki Sivasspor takımı yeni sezonda daha da başarılı olmak ve sıralamasını daha da yükseltmek istiyor. Rıza Çalımbay yönetiminde oldukça başarılı bir performans sergileyen Sivasspor takımı her oyuncusuyla ve teknik direktörü ile adeta yıldızlaştılar.

Kırmızı beyazlı Sivasspor takımı 1 Temmuz itibari ile Bolu’da da girecekleri kampta da en iyi şekilde yeni sezona hazırlanmak istiyorlar. Rıza Çalımbay yönetimindeki Sivasspor takımı yeni sezona yine yenilmezlik serisini başlatarak devam etmek istiyorlar.

SİVASSPOR’A TRANSFER TAKVİYESİ

Başarılı teknik direktör Rıza Çalımbay bu seneki hedeflerinin hem lig hem de Avrupa kupalarında oldukça başarılı bir performans sergilemek istediklerini söyleyerek belirtti. Bu sezon Avrupa kupalarında da performans sergileyecek olan Sivasspor takımı başarıların hem Süper Lig’de hem de Avrupa kupalarında sergilemek istiyor.

Rıza Çalımbay aynı zamanda transfer konusuna da açıklık getirdi. Transfer sürecinde de oyuncuların ekleneceğini ve takıma yeni kanların yeni oyuncuları dahil olacağını sinyalini verdi.

Sivasspor takımı bu 1 Temmuz tarihinde başlayacak olan hazırlıklarına iyi bir şekilde değerlendirmek durumundalar. Yeni sezonda oldukça yoğun bir maç takvimi onları bekliyor. Hem Süper Lig hem de Avrupa kupalarında performansını sergileyecek olan Sivasspor takımı geçtiğimiz sezonda da Avrupa kupalarına çıkmışlardı.

Fakat geçtiğimiz sezon çok fazla Kovid- 19 oyuncusu olduğu için Avrupa Kupaları maçlarında çok talihsiz dakikalar yaşandı. Bu yüzden bu sene buna imkan vermemek ve bunun tekrar yaşanmaması için Sivasspor takımına transfer konusunda oldukça önemli destekler yapılacak.