Sivasspor

Sivasspor’da Gıda Desteği Paketi Hazırladı

Posted by

Ülkemizde Koronavirüs sorunundan kaynaklı olarak insanların evlerinden çıkamaması sonrasında ihtiyaç sahiplerine yönelik gıda paketi desteklerinin sayısı arttı. Sivasspor takımında da gıda paketleri hazırlanarak; ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara iletileceği aktarıldı.

Özellikle koronavirüs salgını sonrasında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 65 yaş üzeri ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik hazırlanan gıda paketlerinin; muhtaç ailelere ulaştırılacağı bildirildi. Yine kronik rahatsızlığı bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik olarak da gıda paketi desteği sunulacağı ifade edildi.

Yiğidolar Resmi Siteden Duyuru Yaptı

Tüm dünyada etkisi her geçen gün artan koronavirüs salgını ülkemizde de etkili bir şekilde hissedilmeye başlandı. Bu salgının akabinde 65 yaş üzerindeki vatandaşlara sokağa çıkma kısıtlaması getirildi.  Bu kapsamda ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak üzere geniş kapsamlı kapmayalar da başladı. Sivasspor da bu doğrultuda ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere gıda paketleri hazırlattı.

Sivasspor’un yaptığı açıklamada; Vefa Sosyal Destek Grubu’na hazırlanan erzak paketlerinin ulaştırılmasına devam edileceği belirtildi. Özellikle ihtiyaç sahibi olan 65 yaş üstü vatandaşlara bu yardımların ulaştırılmasının hedeflendiği de açıklandı.