DG Sivasspor futbol

Sivasspor Çağrıda Bulundu

Posted by

Evde Kal çağrısına etkili bir şekilde destek olan DG Sivasspor futbol takımında son 48 saatin oldukça önemli olduğu hatırlatılarak; mutlaka evde kalınması gerektiği vurgulandı. Vatandaşlara evde kal çağrısı yinelenirken; son 48 saat hiç evden çıkma, şeklinde çağrıda bulunuldu.

Ülkemizde koronavirüs salgınının baş göstermesi sonrasında futbol takımları da çalışmalarına ara vermek durumunda kalmıştı. Bu doğrultuda Sivas şehrinin temsilcisi olan Yiğidolarda da çalışmalar askıya alınarak futbolculara ev izni verilmişti. Futbolcuların çalışmalarına kendilerine verilen program dahilinde evlerinde devam edecekleri bildirilmişti.

Evde Kal Çağrısı

DG Sivasspor takımı hem taraftarlarına hem de vatandaşlara çağrıda bulunarak; koronavirüs salgınından korunmak adına sosyal medya aracılığıyla evlerinde kalmaları çağrısında bulundu. Özellikle 48 saat vurgusunun öne çıktığı açıklamada koronavirüsten korunmak için evde kalmanın ne kadar önemli olduğu da vurgulandı.

Evde kal, sağlık olsun şeklindeki açıklamalar çerçevesinde hem taraftarlara hem de vatandaşlara evlerinde kalınması gerektiği birkez daha hatırlatıldı. Öte yandan Sivassporlu futbolcuların; çalışmalarına evlerinden devam ettiği bilgisi de paylaşıldı.