Sivasspor futbol

Hakan Mert Yandaş Ara Dönemde de Çalışıyor

Posted by

Sivasspor futbol takımı koronavirüs salgını sonrasında futbolcularının bireysel olarak evlerinde çalışmalarına karar vermişti. Geçtiğimiz günlerde kulüpten yapılan açıklamada futbolcuların istemeleri halinde kulüp tesislerinde bireysel olarak çalışmalarına devam edebilecekleri ifade edildi. Bu kapsamda başarılı futbolcu Hakan Mert Yandaş’ın kulüp tesislerinde antrenman yaptığı bildirildi.

Özellikle bu sezon itibariyle göstermiş olduğu yüksek performanstan dolayı büyük beğeni kazanan Mert Yandaş; pek çok kulübün de transfer listesinde yer alıyor. Yetenekli futbolcunun dün itibariyle kulübe ait tesislerde antrenman yaparken; onun oldukça özverili bir şekilde ara dönemde de çalışmalarında devam ettiği ifade ediliyor.

Rıza Çalımbay’la Birlikte Çalıştı

Bütün sezon boyunca son derece etkili bir şekilde mücadele ettiği için devlerin de transfer listesinde yer alan Hakan Mert Yandaş; sosyal medya hesabı aracılığıyla çalışmalarını takipçileriyle de paylaşıyor. Sivasspor takımının başarılı futbolcusu Teknik Direktör Rıza Çalımbay eşliğinde antrenman çalışmalarına kulüp tesislerinde devam ediyor.

Her gün Sivassspor’un tesislerine giderek çalışmalarına bireysel olarak devam eden Hakan Mert Yandaş; Rıza Çalımbay ile birlikte çalışmalarına devam ediyor. Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile birlikte ayak tenisi maçı yaparken bir de fotoğraf paylaşan yıldız futbolcunun; fotoğrafın altına ise kim kazanır? Notunu düştüğü görüldü.