Sivasspor futbol

Ziya Erdal’dan Önemli Açıklamalar

Posted by

DG Sivasspor futbol takımının istikrarlı futbolcusu olan Ziya Erdal; futbolu çok özlediklerini ifade ederek; dünyanın da zorlu bir süreçten geçtiğini belirtti. Hem kendisinin hem de takım arkadaşlarının futbolu çok özlediklerini ifade eden Erdal; çalışmalarına bireysel olarak devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Sivasspor’un kaptanı olan Ziya Erdal’ın çalışmalarına evlerinden devam ettiklerini belirterek; ancak evdeki antrenmanların normal antrenmanların yerini tutmadığını da sözlerine ekledi. Liglerin tam olarak ne zaman başlayacağının henüz belli olmadığını sözlerine ekleyen kaptan; takım olarak liglerin açılmasını beklediklerini de ifade etti.

Kornavirüs Futbolu Kötü Etkiledi

Koronavirüs salgının hemen her şeyi olduğu gibi futbolu da çok kötü etkilediğini vurgulayan Ziya Erdal; bir daha futbolcuların nasıl toparlanacağı sorusunun akıllarda önemli bir soru işareti olduğunu da sözlerine ekledi. Liglerin tamamlanmasına 8 hafta gibi bir süre kala liglerin ertelenmiş olmasının; zihinlerde bir belirsizliğe yol açtığını ifade eden Ziya Erdal; bu durumun gerçekten de zor bir durum olduğunu da belirtti.

Evde kal çağrısına uyulması gerektiğinin atını çizen Erdal; kendisinin de futbolu çok özlediğini ancak kurallara da uyduğun ifade etti. Bu kötü zamanlarında atlatılacağına olan inancının tam olduğunu açıklayan Ziya; sakatlığının da tamamıyla iyileştiğini sözlerine ekledi.