Sivasspor

Mecnun Otyakmaz; Sıkıştırılmış Fikstürden Yana

Posted by

Liglere verilen ara sonrasındaki ortaya çıkacak olan sürece dair açıklamalarda bulunan Sivasspor futbol takımının başkanı, sıkıştırılmış fikstürden yana olduklarını belirtti. Şayet şartlar düzelirse Haziran ayı itibariyle sıkıştırılmış bir fikstürle liglerin oynanabileceğini ifade eden Otyakmaz; böylece liglerin tamamlanabileceğini ifade etti.

Liglerde bundan sonraki süreçte Play – Off’un olmaması gerektiğini ifade eden başkan, zaten play – off oynanacak kadar vakit varsa; bu sürede liglerin sıkıştırılmış bir fikstürde oynatılması da mümkündür, şeklinde bir açıklama yaptı. Süper Ligin tamamlanmasından yana olduklarını ifade eden Mecnun Otyakmaz; sıkıştırılmış fikstürden taraf olduklarını da sözlerine ekledi.

Her Şey Zaman İçerisinde Oturacak!

Her şeyin zaman içerisinde oturacağını ifade eden Sivasspor başkanı, Korona virüs sürecine dair düşüncelerini de paylaştı. Zamanının büyük çoğunluğunu evinde geçirdiğini ifade eden Otyakmaz; yeni tip korona virüs nedeniyle ev kalmak durumunda olduklarını da sözlerine ekledi. En iyi korunma yönteminin evde durmak olduğunu ifade eden Otyakmaz, bunun için genellikle bu süreçte evde olduğunu da sözlerin ekledi.

İlk önce virüsten korunmanın gerekli olduğunu ifade eden Mecnun Otyakmaz; İstanbul şehrinde yaşayanlar için de bulaş riskinin fazla olduğunu sözlerine ekledi. Öte yandan hem Sivaslılara hem de taraftarlara evde kal çağrısı yapan Otyakmaz; bu dönemin atlatılacağını da sözlerine ekledi.