Sivasspor

Sivasspor Sosyal Medyadan Barcelona’ya Yanıt Verdi!

Posted by

Geçtiğimiz günlerde Barcelona resmi sosyal medya hesabı üzerinden Sivas şehrinin de konu olarak geçtiği bir paylaşıma imza atmıştı. Bu sosyal medya paylaşımına yanıt Sivas şehrinin temsilcisi olan Sivasspor futbol takımından geldi.

İspanya’nın ve dünyanın önde gelen futbol kulüpleri arasında yer alan Barcelona geçtiğimiz gün itibariyle sosyal medya üzerinden Sivas kentine dair bir paylaşımda bulunmuştu. Paylaşıma karşılık ise gecikmedi! Sivasspor futbol takımı da sosyal medya hesabı üzerinden Sivas kentine dair yapılan paylaşıma yanıt verdi.

Bizde de Bir Emre Kılınç Var

Barcelona takımının sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Messi’nin fotoğrafına yer verilerek, yağmurda, çamurda, karda; hatta Sivas deplasmanında gol atması engellenemez, şeklinde bir açıklama yer aldı. Elbette ki yapılan bu paylaşıma Sivasspor futbol takımından da yanıt gecikmedi!

Sivasspor sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda “Sevgili FC Barcelona, bizde de bir Emre Kılınç var; yağmurda, çamurda, karda, Sivas’ta jeneriklik goller atması engellenemiyor” sözlerine yer verildi. Yapılan bu paylaşımın ardından sosyal medyada bu mesaj kısa bir süre içerisinde gündem olmayı başardı.