Sivasspor

Sivasspor’lu Yıldız: Futbolu Çok Özlüyor!

Posted by

Bu sezon ligin iddialı takımları arasında yer alan Sivasspor futbol takımının yıldız oyuncusu olan Aaron Appindangoye; futbolu çok özlediğini ifade etti. Korona virüs sürecinde liglere verilen aradan dolayı futbola da ara vermek durumunda kaldığını ifade eden yetenekli oyuncu futbola olan özlemini de dile getirdi.

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Aaron Appindangoye bir de video paylaşarak futbola olan özlemini dile getirdi. Sivasspor’un yetenekli oyuncusu, korona virüs nedeniyle liglerin askıya alınmasa değinerek, yaşanılan süreci değerlendirdiği de belirtildi.

Kişisel Sosyal Medya Hesabından Paylaşımda Bulundu!

Sivasspor takımının başarılı savunma oyuncusu Aaron Appindangoye kişisel soysal medya hesabından bir açıklamada bulunarak; futbolu çok özlediğini ifade etti. Sosyal medya hesabı aracılığıyla fotoğraflarını da paylaşan yetenekli oyuncu; önce sağlığın geldiğini ifade ederek, futbolu da çok özlediğini sözlerine ekledi.

Gabonlu yetenekli futbolcu yapmış olduğu paylaşımda futbolu çok özlediğini dile getirerek; takipçileriyle fotoğraf paylaştı. Futbola olan özlemini sosyal medya hesabı üzerinden dillendiren yetenekli defans oyuncusu, ancak her şeyin başının sağlık olduğunu ifade ettiği de belirtiliyor.