Sivasspor

Mert Yandaş Galatasaray’ı Takip Ediyor!

Posted by

Bu sezon itibariyle Süper Ligde başarılı bir dönem yaşayan Sivasspor futbol takımının yetenekli oyuncusu Mert Hakan Yandaş; Galatasaray’ı takip etti. Sosyal medya hesabı üzerinden Galatasaray takımını takip eden yıldız futbolcunun bu hamlesi geniş bir ses buldu.

Sivasspor’un yıldız oyuncusu Mert Hakan Yandaş’ın çok sayıda farklı kulüpten teklif aldığı biliniyor. Bu kapsamda Galatasaray’ın da yetenekli oyuncuya transfer teklifinde bulunduğu belirtiliyor. Yıldız oyuncunun twitter hesabından Galatasaray’ı takip etmeye başlaması çeşitli yorumların yapılmasına da neden oldu.

Mert Yandaş Galatasaray’la Anlaştı mı?

Sivasspor futbol takımındaki etkili performansıyla büyük beğeni kazanan Mert Hakan Yandaş twitter hesabından Galatasaray’ı takip etmeye başladı. Onun bu hamlesi acaba Galatasaray’la anlaştı mı sorusunu akıllara getirdi. Ligimizin gözde oyuncusuna sadece sarı kırmızılı takımdan değil, çok sayıda farklı kulüpten transfer teklifinin geldiği biliniyor.

Sezon sonu itibariyle Sivasspor takımıyla sözleşmesi sona eren yetenekli futbolcunun Galatasaray ile 4 yıllı bir sözleşme konusunda prensipte anlaşığı öne sürülüyor. Bu iddia sonrasında yetenekli oyuncunun sarı kırmızılıların twitter hesabını takip etmesi, beraberinde pek çok soruyu da getirdi.