Sivasspor futbol takımı futbolcuları

Sivasspor’lu Futbolcular Galatasaray Yolcusu

Posted by

Bu sezonun en etkili takımları arasında yer alan Sivasspor futbol takımı futbolcuları özellikle Galatasaray’ın sıkı takibinde bulunuyor. Daha önceden Mert Hakan Yandaş ile Emre Kılınç konusunda adım atan Galatasaray, bir futbolcu için daha harekete geçiyor!

Korona virüs salgını sürecinde transferlerde döviz bazlı yabancı futbolculardan çok yerli futbolculara yönelen Galatasaray, rotayı Sivasspor’a çevirdi. Daha önceden Emre Kılınç ile Mert Hakan Yandaş ile irtibata geçen sarı kırmızı ekibin, Sivasspor’dan bir futbolcuyu daha almak istiyor.

Sivasspor’daki Diğer Futbolcu Kim?

Sivasspor futbol takımı futbolcuları arasında yer alan iki isimle görüşen Galatasaray’ın bir futbolcuyla da iletişime geçtiği belirtiliyor. Bu kapsamda iletişime geçilecek bir diğer futbolcunun ise 26 yaşındaki Erdoğan Yeşilyurt olduğu ifade ediliyor. Sezon sonu itibariyle bonservisi elinde olacak futbolcuya, Galatasaray’ın teklif götüreceği belirtiliyor.

Aslen Almanya doğumlu olan genç futbolcunun etkili bir performans ortaya koyması Galatasaray’ın dikkatinden kaçmadı. Yeşiltyurt’un farklı mevkilerde de oynayabiliyor olması; onun en büyük avantajları arasında yer alıyor.