Sivasspor

Sivasspor’lu Futbolculardan Örnek Davranış

Posted by

Ülkemizde Koronavirüs salgını sonrasında Haluk Levent’in yardım çağrısında bulunmasına Sivasspor futbolcuları sessiz kalmadı. Mert Hakan Yandaş ile Emre Kılınç Haluk Levent’in yardım çağrısına olumlu yanıt vererek; destekte bulundu.

Haluk Levent’in destek çağrısını yanıtsız bırakmayan Sivasspor’lu futbolculardan Emre Kılınç; 70 ailenin 2 aylık gıda paketlerini karşılayacağını açıkladı. Yine Sivasspor’lu futbolcular arasında yer alan Mert Hakan Yandaş; toplamda 35 ailenin 2 aylık gıda paketini karşılayacağını duyurdu.

Salgının Etkileri Ülkemizde de Devam Ediyor

Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de korona virüs salgını devam ederken; bir taraftan da ülkemizde mağdur ailelere yönelik yarım kampanyaları düzenleniyor. Yardım severliğiyle ön plana çıkan sanatçı Haluk Levent’in yardım çağrısına yanıt veren Sivasspor futbol takımı oyuncularından Emre ve Mert, Haluk Levent’e destek sözü verdi.

Dar gelirli ailelere destek amacıyla yardım kampanyası düzenleyen Haluk Levent’in çağırısına ‘Dayanışma Günleri’’ kapsamında olumlu yanıt veren bu futbolculara Haluk Levent teşekkür mesajı da iletti.