DG Sivasspor

Sivasspor’da Çalışmalar Tam Gaz Devam Ediyor

Posted by

Lige verilen ara döneminde DG Sivasspor futbolcularının evlerinden çalıştıkları biliniyor. Futbolcuların evlerinden ya da antrenman sahasından bireysel antrenmanlarına devam ettikleri de belirtiliyor. Öte yandan Sivasspor’un Türkiye Futbol Federasyonunun yapacağı açıklamadan sonra çalışmalarına şekil vereceği de belirtiliyor.

Sivasspor’lu futbolcuların evlerinden ya da antrenman sahasında yapmış oldukları antrenman çalışmalarını sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle paylaştıkları biliniyor. Bu durum Sivasspor’lu futbolcuların lige yaptıkları hazırlık çalışmalarına tam gaz verdikleri yorumlarının yapılmasına neden oluyor.

Sivasspor Resmi Hesaplardan Yayınlanıyor

Futbolcuların yapmış oldukları hazırlık çalışmalarının Sivasspor futbol takımının resmi sosyal medya hesaplarından yayınlandığı biliniyor. Bununla birlikte futbolcular yapmış oldukları çalışmaları sosyal medya hesaplarından da yayınlıyor. Lige verilen ara döneminde evlerinden kendilerine teknik heyetin vermiş olduğu antrenman programına uygun bir şekilde çalışan Sivasspor’lu futbolcular; özel bir antrenman programını uyguluyor.

Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın hazırlamış olduğu özel bir antrenman programına uygun bir şekilde çalışan Sivasspor’lu futbolcular bu sayede kendilerini de lige hazır tutuyor. Öte yandan Sivasspor’un antrenman çalışmalarına yön vermek için TFF’nin açıklamasını beklediği de ifade ediliyor.