sivasspor

Rıza Çalımbay; Ligler Antalya’da Tamamlansın

Posted by

DG sivasspor teknik direktörü olan Rıza Çalımbay; lige verilen aranın ardından birtakım açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada Sivasspor’un son durumuna dair de bilgi veren tecrübeli teknik adam; liglerin Antalya’da tamamlanması önerisinde de bulundu.

Son zamanlarda sıklıkla sorulan Süper Lig maçlarının ne zaman başlayacağı sorusunun yanıtını şimdilik belirsizliğini koruyor. Ligler ne zaman başlayacak? Sivasspor’da son durum ne? Ve daha birçok konu hakkında açıklamalarda bulunan başarılı teknik adam; liglerin nerede oynanması gerektiğine dair sıra dışı bir öneride de bulundu.

Sivas’ta Son Durum Nedir?

Liglerin Antalya’da başlanabilmesine dair görüş belirten Sivasspor teknik direktörü; takımında herkesin kurallara harfiyen uyduklarını da aktardı. Sivas’ın an itibariyle sakin bir il görüntüsünde olduğunu da ifade eden Çalımbay; burada herkesin kurallara tam olarak uyduklarını da ifade etti.

Sivas’ta genel olarak herkesin evinde kaldığını sözlerine ekleyen Rıza Çalımbay; ben Sivas’ın teknik direktörüyüm; burasını bırakıp gitmek olmaz; şeklinde bir açıklamada da bulundu. Şayet sokağa çıkması yasağı tarzında bir yasak çıkarsa İstanbul’a dönebileceğini ifade eden Çalımbay; lig maçlarının Antalya’da oynanmasını da önerdi.