Sivasspor futbol

Sivasspor’lu Futbolculara Almanya’dan Teklif Var!

Posted by

Bu sezonun etkili takımları arasında yer alan DG Sivasspor futbol takımı oyuncularına Almanya ligindeki takımlardan da tekliflerin olduğu ifade ediliyor. Ülkemizde Galatasaray başta olmak üzere çok sayıda kulübün transfer listesinde yer alan futbolculara Almanya’dan da teklif geldiği belirtildi

Kırmızı beyazlı takımın teknik direktörü olan Rıza Çalımbay; Emre Kılınç ile Mert Hakan Yandaş’a Almanya kulüplerinden de teklif geldiğini ifade etti. Bu sezon lige deyim yerindeyse damga vuran Sivasspor’lu futbolculara Avrupa’dan da teklif geldiği ifade ediliyor.

Rıza Çalımbay Açıkladı

Sivasspor futbol takımının teknik direktörü olan Rıza Çalımbay’ın açıklamalarına göre Mert Hakan Yandaş ile Emre Kılınç’a Almanya liginden de teklif var. Konuya dair flaş açıklamalarda bulunan Çalımbay; takımının yıldız futbolcularının geleceklerine dair de açıklamalarda bulundu. Avrupa’dan bir kulübün kendisiyle görüşme yapacağını belirten Çalımbay; süreç nedeniyle bu görüşmenin yapılamadığını belirtti.

Özellikle Emre Kılınç ile Mert Hakan Yandaş’ın merak edildiğini ifade eden Çalımbay; bu gelişmeyi oyuncularıyla paylaştığının da altını çizdi. Galatasaray takımının teknik direktörü olan Fatih Terim’le ilgili açıklamalarda da bulunan Çalımbay; onun Türk futbolu açısından önemli bir değer olduğunun da altını çizdi.