DG Sivasspor takımının teknik direktörü

Çalımbay’dan Transfer Açıklaması

Posted by

DG Sivasspor takımının teknik direktörü olan Rıza Çalımbay, transfer çalışmalarına dair açıklamalarda bulundu. Bu sezon itibariyle ligde fırtınalar gibi esen Yiğidolar, lige verilen ara dönemde de gündem olmaya devam ediyor. Özellikle takımın futbolcularına pek çok sayıda farklı takımdan transfer teklifinin de geldiği biliniyor.

Sivasspor futbol takımının yetenekli oyuncuları arasında yer alan Emre Kılınç ile Mert Hakan Yandaş hakkında da açıklamada bulunan Çalımbay, takım kadrosunu koruyacaklarını ifade etti. Emre ile Mert Hakan haricinde başka futbolcuların takımdan ayrılmasına izin vermeyeceklerine ifade eden Çalımbay, oyuncularına farklı takımlardan da teklif geldiğini belirtti.

Erdoğal Yeşilyurt Gidecek mi?

Özellikle son zamanlarda Mert Hakan ile Emre Kılınç dışında Erdoğan Yeşilyurt’un da adı sıklıkla geçiyor. Bu konuya dair de açıklama yapan DG Sivasspor takımının teknik direktörü Rıza Çalımbay, takımından başka bir futbolcunun ayrılmasını istemediklerini sözlerine ekledi. Sivasspor’un transfer döneminin en önemli takımları arasında yer alacağı tahmin ediliyor.

Çalışmalarına kulüp tesislerinde bireysel olarak devam ettiklerini ifade eden Rıza Çalımbay, oyuncularının evlerinde de bireysel çalışmalarına devam ettiklerini ifade etti. Mert Hakan ile Emre’nin sezon sonu itibariyle gidebileceklerini ifade eden Çalımbay, ismi çıkan diğer oyuncuların ise takımdan ayrılmasına izin vermeyeceklerini sözlerine ekledi.