Beşiktaş Sivasspor

Sivasspor Beşiktaş’a Yanıt Gecikmedi

Posted by

Sosyal medya hesabı üzerinden Beşiktaş Sivasspor takımına göndermede bulundu. Bu göndermeye yanıt vermekte gecikmeyen Sivasspor; yanıtını yine sosyal medya aracılığıyla verdi. Geçtiğimiz gün itibariyle Beşiktaş takımının sosyal medya hesabından, Burak Yılmaz’ın Sivasspor’a attığı gol paylaşılarak, top atıldı, Sivas için iftar vakti şeklinde bir paylaşım yapılmıştı.

Yiğidolar ise kendilerine göndermede bulunan Beşiktaş’a 20.03 saati itibariyle Erdoğan Yeşilyurt’un attığı golü paylaştı. Bu gol tam da iftar vakti atılan bir gol olduğu için tam da Beşiktaş’ yanıt niteliğini taşımaya hak kazandı.

Vodafone Park’ta Atılan Gol Paylaşıldı

Beşiktaş Sivasspor takımına göndermede bulununca Yiğidoların yanıtı da gecikmedi. Yiğidolar sosyal medya hesabı üzerinden oldukça anlamlı bir mesajı paylaşmakta gecikmedi. Beşiktaş’ın Sivasspor’a Burak Yılmaz’ın attığı golü paylaşarak, Sivas için iftar vakti demesi, yanıtsız kalmadı.

Sivasspor kulübü Beşiktaş’ın soysal medya hesabı aracılığıyla paylaştığı mesaja yine sosyal medya aracılığıyla yanıt verdi. Erdoğan Yeşilyurt’un Vodafone Park’ta saat 20.03 itibariyle attığı golü paylaşan Yiğidolar, İstanbul için iftar vakti, dedi.