Sivasspor futbolcusu Yasin Öztekin

Yasin Galatasaray’a Mı Dönmek İstiyor?

Posted by

Bu sezon itibariyle Süper Ligde etkili bir oyun ortaya koymayı başaran Sivasspor futbolcusu Yasin Öztekin, yaptığı samimi açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti. Yetenekli futbolcu eski takımı Galatasaray’a dönmek istediğine dair bir açıklama yaparak, gündemde yer aldı.

Türk futbolunda son 10 yıl baz alındığında sıra dışı bir profil olarak karşımıza çıkan Yasin Öztekin, kanattaki etkinliğiyle ilgi topluyor. Galatasaray takımındayken etkili oyunuyla ön plana çıkan Yasin, sarı kırmızılı takımın 4. Yıldızı aldığı sezonda da kadroda yer alıyordu. 2014 -2015 sezonunda takımına oldukça önemli katkılar sunan Yasin, daha sonra Göztepe takımına gitmişti.

Sivasspor’un Başarısı İçin Oynuyor

Süper Lig’in en güçlü şampiyon adayları arasında yer alan Sivasspor formasını giyen Yasin Öztekin, takımdaki geleceğine dair açıklamalarda bulundu. Sivasspor futbolcusu Yasin Öztekin, takımının başarısı için çalıştığının da altını çiziyor.

Yaptığı açıklamada Galatasaray takımında tekrar oynamak istediğini ifade eden Yasin Öztekin, korona virüs sürecine dair de açıklamalarda bulundu. Takımının lig maçlarına hazır olduğunu ifade eden Yasin, Süper Lig’in en güçlü şampiyon adayı olduklarını da belirtti.