Sivasspor futbol

Emre Kılınç Fenerbahçe ve Beşiktaş’a Hayır Dedi

Posted by

Sivasspor futbol takımının başarılı oyuncusu Emre Kılınç bu sezonun gözde oyuncusu olarak tanımlanıyor. Yetenekli futbolcuya pek çok kulüpten teklif giderken; onun tercihini Galatasaray’dan yana kullandığı ifade ediliyor. Henüz Boluspor takımında oynadığı sıralarda Galatasaray’a transferi gerçekleşecek olan Emre Kılınç, 50 bin TL yüzünde Galatasaray’a transfer olamamıştı.

Emre Kılınç’a hem Fenerbahçe’den hem de Beşiktaş takımından transfer teklifinin geldiği biliniyor. Emre Kılınç ise her iki takımı da reddederek, tercihini Galatasaray’dan yana kullanılıyor. Daha önceden Galatasaray’a transfer olacakken transferi gerçekleşmeyen futbolcunun bu durum içinde bir uhde kalmışa benziyor.

Galatasaray’a İmza Atacak!

Emre Kılınç bu sezon Sivasspor futbol kulübündeki etkili oyunla büyük beğeni kazanmıştı. Bu durumun doğal sonucu olarak ise yetenekli futbolcuya çok sayıda farklı kulüpten de teklif geliyordu. Kendisine gelen transfer teklifleri arasından değerlendirme yapan yetenekli futbolcu Galatasaray takımına imza atacak.

Galatasaray hayalini gerçekleştirmek isteyen Sivasspor’lu futbolcu, kendisine diğer takımlardan gelen transfer tekliflerini reddetti. Yetenekli futbolcunun Galatasaray’la söz kestiği konuşuluyor. Böylece sezonun bitmesiyle birlikte yetenekli futbolcu Galatasaray’a imzasını atacak.