Sivasspor korona virüs

Sivaspor Bir Kez Daha Test Oldu!

Posted by

Korona virüs sürecinde liglere ara verilmesinin ardından liglerin yeniden başlayacak olması sonrasında takımlar da önlemler almaya başladı. Bu kapsamda TFF tarafından hazırlanan Futbola Geri Dönüş Öneri Protokolüne uygun bir şekilde çalışmalarına devam eden Sivasspor bir kez daha testten geçti. Sivasspor korona virüs testini 4. Kez oldu!

DG Sivasspor futbol takımı oyuncuları, teknik ekibi ile çalışanlarının 4. Kez korona virüs testinden geçtikleri ifade ediliyor. Bu kapsamda yapılan test çalışmasının TFF öneri protokolüne göre yapıldığı da ifade ediliyor. Öte yandan Sivasspor takımının Süper Lig hazırlık antrenmanlarına aralıksız devam ettiği de ifade ediliyor.

Sivasspor’da Hiçbir Korona Vakası Bulunmuyor

Bilindiği üzere Sivasspor takımına daha önce uygulanan korona virüs testlerinde hiçbir pozitif vakaya rastlanmamıştı. Bu kapsamda hazırlıklarına ara vermeden devam eden kırmızı beyazlı takımın korona virüs önlemlerine de dikkat ettiği biliniyor.

Sivasspor korona virüs testinin A takımında yer alan futbolcular, teknik heyet ve kulüp çalışanlarına da uygulandığı biliniyor. Bununla birlikte korona testinin alt yapıda oynayan sporculara, destek ekibine, stadyumda ve tesislerde görevli olan personellere de uygulandığı biliniyor.

Güncel Yazılar