Sivasspor Denizlispor Maçı

Sivasspor Denizlispor Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor

Posted by

Süper ligde etkili oyunuyla bu sezona damgasını vurmuş olan Sivasspor takımının Denizlispor maçı hazırlıklarına etkili bir şekilde hazırlandığı biliniyor. Bu kapsamda Sivasspor Denizlispor Maçı hazırlıklarının teknik direktör Rıza Çalımbay öncülüğünde yapılıyor.

Sivasspor‘un 27 hafta maçı olan Yukatel Denizlispor Maçı hazırlıklarına etkili bir şekilde katılım gösterdiği biliniyor. Bu kapsamda takımın bu maçtan yüzde yüz galibiyetle ayrılmayı istediği de biliniyor. Özellikle maçın yüksek bir mücadeleye sahne olacağı düşünüldüğünden bu maçın sonuçları da merak ediliyor.

Sivasspor’da Hedef Galibiyet!

Ligde 49 puan alarak 4. Sırada yer alan Sivasspor Denizlispor’un Maçı için özel bir antrenman programı uyguluyor. Lige verilen ara dönemden sonra Sivasspor takımının eski performansını koruyup korumadığı da merak ediliyor. Bu kapsamda bu akşamki maç sonucu da merakla bekleniyor.

Öte yandan Sivasspor futbol takımının antrenman çalışmalarına iki oyuncusu eksik olarak devam ettiği de biliniyor. Bu kapsamda 2’si sakat olmak üzere 1 de kart cezalısı futbolcusu bulunan Sivas temsilcisinin bu maçta nasıl bir performans ortaya koyacağı da merak ediliyor.

Güncel Yazılar