Sivasspor transfer çalışmaları

Sivasspor Transfer Çalışmaları Devam Ediyor

Posted by

Geçtiğimiz sezon itibariyle başarılı sezon yaşayan Sivasspor transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Gelecek sezon itibariyle Avrupa Kupalarında mücadele etme hakkı da kazanan Sivasspor bundan dolayı transferler çalışmalarına da hız verdi. Bu kapsamda iki tecrübeli futbolcuyla temas kurmayı planlayan Sivassspor, böylece kadrosunu güçlendirmeyi amaçlıyor

Kadrosunu güçlendirmek isteyen Sivasspor’un bu kapsamda iki yeni futbolcuyu kadrosuna katmak için etkili bir çalışmayı ortaya koyduğu da biliniyor. Sivasspor futbol takımının özellikle Göztepe takımından ayrılan iki tecrübeli futbolcuya yoğunlaştığı ifade ediliyor.

Sivasspor Transfer Çalışmaları Yoğunlaştı

Göztepe takımından ayrılan Deniz Kadah ile Andre Castro ile yakından ilgilenen Sivasspor, transfer çalışmalarını teknik direktör Rıza Çalımbay öncülüğünde şekillendiriyor. Daha önceden devre arası dönemde takıma kazandırılmak istenen Deniz Kadah ile Sivasspor’un büyük ölçüde anlaştığı da belirtiliyor.

Öte yandan Göztepe takımıyla yolarını ayıran Andre Castro da Sivasspor takımının ilgilendiği futbolcular arasında yer alıyor. Bu iki futbolcuyu Sivasspor Emre Kılınç ile Mert Hakan Yandaş gibi yıldızların yerine takviye amaçlı almayı planladığı ifade ediliyor.

Güncel Yazılar