Mert Hakan Yandaş

Sivasspor’lu Mert Transfer Haberlerine Açıklık Getirdi

Posted by

Sivasspor futbol takımının yetenekli oyuncusu olan Mert Hakan Yandaş transfer haberlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarının transfer etmeyi istedikleri Mert Hakan, kendisi hakkında yapılan yorum ve haberlere dair de önemli açıklamalar yaptı!

Transfer iddialarına yanıt veren Sivasspor’un yetenekli oyuncusu; geleceğe dair kariyer planına dair de önemli bilgiler verdi. Yayıncı kurulaşa konuşan Mert Hakan, takım olarak şuanda bir hedeflerinin bulunduğu bu hedefe ulaşmak için çalıştıklarını ifade etti. Bu şekilde transfer haberlerinin çıkıyor olmasına üzüldüklerini de belirten Yandaş, bu durum bizi Sivas camiasına karşı da mahcup ediyor dedi.

Son Ana Kadar Sivaspor İçin Çalışacağım

Sivasspor takımının hedefleri bulunduğunu ifade eden Mert Hakan Yandaş, bu hedefe ulaşmak için ellerinden geleni sonuna kadar yapacaklarını da sözlerine ekledi. Sivasspor formasıyla çıktığı her maçın her dakikasında Sivasspor için mücadele edeceğini ifade eden yetenekli futbolcu, biz Sivasspor’a hizmet etmek için buradayız dedi.

Takım olarak hedeflerinin Ligde şampiyon olmak olduğunu ifade eden Mert Hakan bunun için Sivasspor takımının etkili bir antrenman dönemini de yaşadığını da sözlerine ekledi. Takım olarak son 10 yıldır gelen bu başarıyı sonuna kadar hak ettiklerini belirten Mert, Sivasspor takımı için mücadele etmekten memnun olduğunu da sözlerine ekledi.

Güncel Yazlar