Sivasspor futbol takımı

Sivasspor’da Fernando Sakat!

Posted by

Süper ligde fırtınalar gibi esen DG Sivasspor futbol takımı büyük bir şokla sarsıldı. Takımın yetenekli oyuncusu olan Fernando, sakatlandı! Antrenman yaptığı sırada sakatlanan Brezilyalı yeteneğin 6 hafta kadar sahalardan uzak kalabileceği de açıklandı.

12 Haziran tarihinde liglerin açılacak olmasından dolayı Sivasspor takımında da etkili bir antrenman döneminin yaşanıldığı biliniyor. Bu kapsamda takımda korona virüs önlemlerine dikkat edilerek etkili bir antrenman programı da uygulanıyor. Antrenman sırasında üzücü bir olayın da yaşanıldığı ifade ediliyor.

Sivasspor’un Doktoru Açıkladı

Sivasspor futbol takımı yoğun bir antrenman döneminden geçiyor. Bu antrenmanlar sırasında takımın Brezilyalı oyuncusu olan Fernando Andrade’nin sakatlandığı bilgisi geldi. Bu olaya dair açıklamada bulunan takım doktoru Burak Ayyıldız; oyuncularının tedavi sürecinin de başlatıldığını ifade etti.

Sivasspor doktoru olan Burak Ayyıldız; antrenman sırasında girdiği ikili mücadele sonucunda sakatlanan Fernando’nun tedavisine başlanıldığına değindi. Yapılan açıklamada sağlık ekibinin gerekli kontrolleri yaptığı da ifade edildi. Sağ iç yan bağında yırtık bulunan yetenekli oyuncunun ortalama 6 hafta kadar sahalardan uzak kalabileceği de belirtildi.

Güncel Yazılar