Sivassporun yeni transferi

İşte Sivassporun Yeni Transferi

Posted by

Geçtiğimiz sezon itibariyle Süper Ligde etkili bir performans ortaya koyan Sivasspor, transfer çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda Sivassporun yeni transferi olan Felix’de önemli açıklamalarda bulundu. Çok fazla gol atmayı istediğini ifade eden Jorge Felix, takımı için elinden geleni yapacağını da sözlerine ekledi.

Sivasspor takımının yeni transferi olan Jorge Felix, hedeflerine dair önemli açıklamalarda bulundu. Sivasspor’un başarısı için elinden geleni yapacağını ifade eden Felix, topla birlikte çok iyi olduğunun da altını çizdi. Maç kazanmak için elinden geleni yapacağını belirten Felix, en iyi özelliğinin ise topla birlikte koşmak olduğunu ifade etti.

Sivassporun Yeni Transferi Felix’ten Önemli Açıklamalar

Sivasspor takımıyla hemen antrenmanlara başlamayı istediğini ifade eden Felix, Sivasspor’a geldiği için çok mutlu olduğunu da belirtti. Özellikle topla birlikte koşmakta çok iyi olduğunu belirten Felix, takımı için elinden geleni yapacağını da belirtti. Çok fazla transfer teklifi aldığını ifade eden Felix, Ancak kendisinin Türkiye’de oynamayı tercih ettiğini sözlerine ekledi. Asıl pozisyonunun 10 numara olduğunu ifade eden Felix, Sivasspor taraftarlarına da seslenmeyi ihmal etmedi.

Güncel Yazılar