Mert Hakan Yandaş

Mert Hakan Yandaş Paylaşımda Bulundu

Posted by

Sivasspor takımına bu sezon itibariyle veda den Mert Hakan Yandaş dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. Fenerbahçe takımıyla sözleşme imzalayan Mert Hakan, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda dikkatleri üzerine çekmiş oldu. Yeni sezon hazırlıklarına devam ettiği gözlenen yetenekli oyuncu, yayınladığı story’le ilgi odağı oldu.

Sosyal medya hesabından story yayınlayan Mert Hakan, limitless mesajını takipçileriyle paylaştı. Son zamanın sıklıkla dile getirilen oyuncuları arasında yer alan Mert Hakan Süper Lig takımlarının gözde futbolcusu olarak da karşımıza çıkıyor.

Mert Hakan Yandaş Sosyal Medyadan Paylaştı

Kişisel sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşımda bulunan Hakan Yandaş, kısa süre içerisinde gündem oldu. 25 yaşındaki yetenekli oyuncu Sivasspor futbol takımına veda ettikten sonra Fenerbahçe takımıyla sözleşme imzalamıştı. Yaptığı sosyal medya paylaşımda yaptığı hazırlık görüntülerini paylaşan Mert Hakan ilgi odağı oldu.

Instagram Story’sinde mesaj paylaşan Mert Hakan, Limitless yani Limit Yok mesajını takipçileriyle paylaştı. Yeni sezon öncesinde etkili bir hazırlık yaptığı gözlenen Mert Hakan’ın bu paylaşımı kısa sürede ilgi odağı olmayı da başardı.

Güncel Yazılar