Sivassporlu futbolcu Mert Hakan Yandaş

Mert Hakan Yandaş’ Fenerbahçe Sahip Çıktı!

Posted by

Sivassporlu futbolcu Mert Hakan Yandaş, son zamanlarda gündemden düşmüyor. Önce Galatasaray takımıyla prensipte anlaştığı duyurulan Mert Hakan, daha sonra Fenerbahçe takımıyla anlaşma yapmıştı. Bu kapsamda en son maçta bir penaltı kaçıran Mert Hakan’a tepkiler de ardı ardına gelmişti.

Özellikle Galatasaray ile Sivassporlu taraftarların tepki gösterdiği Mert Hakan Yandaş’a Fenerbahçeli taraftarlar sahip çıktı. Sezon ortası itibariyle Galatasaray takımıyla prensipte anlaştığı belirtilen Mert Hakan Yandaş, daha sonra tercihini Fenerbahçe takımından yana kullanmıştı.

Mert Hakan FB Forması Giyecek

Herhangi bir aksilik olmazsa gelecek sezon FB forması giyecek olan Sivasssporlu futbolcu Mert Hakan Yandaş, geçtiğimiz hafta penaltıyı atamıştı. Kayserispor maçında penaltıyı gole çeviremeyen Mert Hakan’a bir yandan GS taraftarları diğer yandan da Sivasspor taraftarları tepki göstermişti.

Öte yandan Mert Hakan Yandaş transferinde Emre Belözoğlu’nun oldukça etkili olduğu ifade ediliyor. Bu kapsamda Emre’nin başka Sivassporlu futbolcularla da yakından ilgilendiği ifade ediliyor.

Güncel Yazılar