Sivasspor Kayserispor maçı

Sivasspor Kayserispor Maçı Heyecanlı Geçecek

Posted by

Süper Ligde şampiyon olma hedefi bulunan Sivaspor futbol takımı ile ligde düşmeme mücadelesi veren Kayserispor futbol takımının karşılaşması merak ediliyor. Ligin 29. Hafta maçı olan Sivasspor Kayserispor maçı sonucunun hem ligin üst sıralarını hem de alt sıralarını yakından ilgilendirdiği biliniyor.

Öte yandan Sivasspor ile Kayserispor takımlarının şimdiye kadar toplamda 26 maça çıktıkları biliniyor. 29. Hafta maçının ise pek çok açıdan önemli olduğu da ifade ediliyor. Sivasspor takımının bu maçı kazanarak, şampiyonluk için iddiasına devam etmeyi istediği biliniyor.

Bu Maçın Sonucu Merak Ediliyor

Sivasspor Kayserispor maçı sonucunun hem üst sıraları hem de alt sıraları yakından ilgilendirmesi, bu maçı iddialı bir konuma getiriyor. Bu kapsamda 26. Maçına çıkacak olan iki takımın şimdiye kadar 25 maçta 10 kez berabere kaldıkları da biliniyor.

Kayserispor’la Sivasspor takımı arasında şimdiye kadar 25 maç oynandığı biliniyor. Bu maçlardan 8’ini Kayserispor futbol takımının kazandığı biliniyor. Bununla birlikte 25 maçtan 7 tanesini ise Sivasspor kazanmış görünüyor.

Güncel Yazılar