Sivasspor Mert Hakan Yandaş

Sivasspor Mert Hakan Yandaş’a Üzüldü

Posted by

Süper Lige kaldığı yerden devam eden Sivasspor Mert Hakan Yandaş konusunda üzücü bir olay yaşadı. Bu kapsamda Sivasspor takımının yetenekli futbolcusunun Denizlispor maçı sonrasında sakatlandığı bilgisi geldi. Bu haber hem teknik ekibi hem de yetenekli futbolcuyu üzdü.

Hem Fenerbahçe’nin hem de Galatasaray futbol takımının peşinden koştuğu Mert Hakan Yandaş, sevenlerini üzdü. En son oynan Denizlispor maçı sonrasında sakatlanan Yandaş, Konyaspor maçında oynayamayacak. Bu durum Sivasspor teknik heyetinin de tüm hesaplarının alt üst olmasına neden oldu.

Mert Hakan Yandaş Konyaspor Maçında Yok!

Sivasspor futbol takımının iddialı oyuncusu olan Mert Hakan Yandaş’ın yaşadığı sakatlık durumundan kaynaklı olarak Konyaspor maçında oynayamayacağı ifade ediliyor. Öte yandan Mert Hakan Yandaş’ın forma giyemeyecek olmasının, teknik ekibi de üzdüğü ifade ediliyor.

Sivasspor Mert Hakan Yandaş konusunda üzücü bir haberle sarsıldı. Konuya dair açıklamada bulunan Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, yetenekli futbolcunun Konyaspor karşılaşmasında sahada olamayacağını ifade etti.

Güncel Yazılar