Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay

Rıza Çalımbay’dan Transfer Yorumu!

Posted by

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, kulübüne dair önemli açıklamalarda bulundu. Özellik transferlere dair açılama yapan Rıza Çalımbay, hem Mert Hakan Yandaş hem Emre Kılınç hem de Erdoğan Yeşilyurt için konuştu. Özellikle Erdoğan Yeşilyurt’un takımda kalmasını isteyen Çalımbay, ayrıntılı bilgiler de verdi.

Ben olduğum sürece Erdoğan Yeşilyurt başka bir takıma gidemez diyen Çalımbay, Mert Hakan Yandaş ile Emre Kılınç’a söz verdiklerini ede belirtti. Erdoğan yeşilyurt’un takımda kalacağını vurgulayan Çalımbay, kendisi olduğu süreçte Erdoğan’ın takımda kalacağını da vurguladı.

Rıza Çalımbay Net Konuştu!

Oldukça net bir açıklama yapan Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, transfer sürecine dair düşüncelerini de aktardı. Mert ile Emre’ye söz verdiklerini ifade eden Çalımbay, Erdoğan’ı kesinlikle takımında tutmak istediğini de belirtti.

Mert Hakan ile Emre Kılınç’ın takımda bulunduğu müddetçe görevlerini en iyi şekilde yapacaklarına emin olduğunu ifade eden Çalımbay, her ikisinin de başarılı futbolcu olduğunu sözlerine ekledi. Fernondo’nun sakat olduğunu belirten Çalımbay, sakatlık yaşamalarının kendilerini olumsuz etkilediğini de vurguladı.

Güncel Yazılar