Sivasspor Fenerbahçe Maçı 1 – 2

Sivasspor Fenerbahçe Maçı 1 – 2

Posted by

Süper Ligin iddialı karşılaşmaları arasında yer alan Sivasspor Fenerbahçe maçı Sivasspor futbol takımının 2 – 1’lik üstünlüğüyle sona erdi. Kadıköy’de sarı lacivertli takımı devirmeyi başaran Sivasspor, böylece ilk sıralardaki iddiasına devam etti.

Öte yandan bu maçı 2 – 1 kaybeden Fenerbahçe ise ilk 3’te yer alma şansını da kaybetti. Maç sırasında enteresan olaylar da yaşandı. Maç sonrasında Emre Belözoğlu ile Mert Hakan Yandaş’ın formalarını değiştirmesi maçta dikkat edilecek olaylar arasında yer aldı.

Sivasspor Fenerbahçe Maçı Sonrası Formalar Değişti

Bu hafta oynanan Sivasspor Fenerbahçe maçı sonrasında Sivasspor futbol takımı oyuncusu Mert Hakan Yandaş ile Emre Belözoğlu’nun formalarını değiştirmesi dikkat çekici bulundu. Bilindiği üzere Galatasaray takımına çok yakın olan Mert Hakan’ın Fenerbahçe’ye transfer edilmesinde Emre çok etkili olmuştu.

Maç sonrasında iki futbolcunun formalarını değiştirmesi taraftarların da dikkatinden kaçmadı. Bilindiği üzere daha önceden Mert Hakan yapmış olduğu açıklamada Emre Belözoğlu’na hayranlığını da ifade etmişti. Onun Galatasaray yerine Fenerbahçe takımını tercih etmesinde Emre’nin çok etkili olduğu da biliniyor.

Güncel Yazılar