Sivasspor Gençlerbirliği Maçı

Sivasspor Gençlerbirliği Maçı İçin Hazırlanıyor

Posted by

Süper Lig 33. Hafta maçları arasında yer alan Sivasspor Gençlerbirliği Maçı heyecanla bekleniliyor. 19 Temmuz Pazar Günü itibariyle oynanacak olan maç her iki takım için de önem taşıyor. Öte yandan Sivasspor takımının bu maçın hazırlıklarına ara vermeden başladığı da ifade ediliyor.

Sivasspor teknik direktörü olan Rıza Çalımbay öncülüğünde hazırlık çalışmalarını yapan Sivassporlu futbolcular, Gençlerbirliği maçına etkili bir şekilde hazırlanıyor. Basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleşen antrenman çalışmasının ortalama olarak 1 buçuk saat kadar sürdüğü de ifade ediliyor.

Sivasspor Gençlerbirliği Maçı Pazar Günü Oynanacak

19 Haziran Pazar Günü itibariyle saat 21:00’da oynanacak olan Sivasspor Gençlerbirliği Maçı, her iki takım için de önem kazanıyor. Öte yandan bu maça hazırlık yapan Sivasspor takımının, 1 buçuk saat kadar antrenman yaptığı da biliniyor.

Yapılan antrenmanda ilk önce ısınma koşusunun yapıldığı ifade ediliyor. Daha sonra futbolcuların 3 grup halinde antrenman çalışmalarına devam ettikleri de ifade ediliyor. Yapılan antrenman çalışmasını top çalma, pres ve pas çalışmalarıyla devam ettiği de ifade ediliyor.

Güncel Yazılar