Sivasspor korona virüs

Sivasspor Korona Virüs Testinden Geçti!

Posted by

Bu sezon itibariyle etkili bir performans ortaya koymayı başaran Sivasspor korona virüs testinden geçti. Özellikle korona tedbirlerine özen gösteren Sivasspor futbol takımının oyuncuları, teknik ekibi ile personellerin 11. Kez kovid – 19 testinden geçtikleri ifade ediliyor.

11. kez takımın hem oyuncularının hem teknik ekibin hem de çalışanların korona virüs testinden geçtikleri ifade edildi. Bu konuya dair Sivaspor takımında yapılan açıklaya göre takım oyuncularının ve teknik ekibin 11. Kez kovid 19 testinden geçirildikleri belirtildi.

Sivasspor Korona Virüs Tedbirlerine Uyuyor!

Sivasspor futbol takımının Türkiye Futbol Federasyonunun yayınladığı protokole uygun bir şekilde davrandığı ifade ediliyor. Bu kapsamda 11. Kez Sivasspor korona virüs testinden geçti. Sivas İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı olan ekipler tarafından yapılan test sonuçlarının yakında açıklanacağı ifade ediliyor.

Öte yandan daha önceden Sivasspor futbol takımına uygulanan Kovid 19 testlerinin tamamının da negatif çıktıüı ifade ediliyor. Bu kapsamda Sivasspor takımının teknik direktör Rıza Çalımbay öncülüğünde 19 Temmuzdaki karşılaşmanın hazırlıklarına başladığı da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar